Sokol.Cz

Dokumenty k stažení - Výsledky závodů

Královna Tyršova domu 13.12.2008 - Ústřední škola České obce sokolské
Výsledková listina soutěže o titul Královna Tyršova domu
Přidáno: 18.12.2008 11:48:03
Memoriál Ády Hochmanna - 5. ročník - 14.12.2008 - Marie Koubková
Výsledky MAH 2008 - Sokol Pražský
Přidáno: 16.12.2008 09:31:27
Míčový trojboj Praha OPEN 22.11.2008 - Vaňková Helena
kategorie PD 2 Míčový trojboj Praha 22.11.2008
Přidáno: 25.11.2008 22:35:14
Míčový trojboj Praha OPEN 22.11.2008 - Vaňková Helena
kategorie PD 1 Míčový trojboj Praha 22.11.2008
Přidáno: 25.11.2008 22:34:35
Míčový trojboj Praha OPEN 22.11.2008 - Vaňková Helena
kategorie R+D Míčový trojboj Praha 22.11.2008
Přidáno: 25.11.2008 22:32:34
Výsledky Malý TeamGym - malá oblast Plzeň 15.11.2008 - Martin Sobota
Přidáno: 19.11.2008 00:23:24
Výsledky TeamGym Junior - malá oblast Plzeň 15.11.2008 - Martin Sobota
Přidáno: 18.11.2008 15:51:55
Rozpis soutěže ve florbalu pro rok 2008/2009 - Zorka Prouzová
Základní a technická ustanovení
Přidáno: 16.10.2008 11:46:54
Závod pro radost 25.6.2008 - Ing. Jaroslav Matoušek
Výsledková listina
Přidáno: 26.06.2008 08:58:41
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti dospělých 2008 - mužské složky - Martin Sobota
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti dospělých 2008 - mužské složky
Přidáno: 15.06.2008 23:59:57
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti dospělých 2008 - ženské složky - Martin Sobota
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti dospělých 2008 - ženské složky
Přidáno: 15.06.2008 13:07:20
Přebor ČOS v ZZZ - 23.-25.5.2008 - ing.Martin Just
Výsledková listina - dorost
Přidáno: 09.06.2008 22:03:34
Výsledky přeboru ČOS v ZZZ - Úpice 23.-25.5.2008 - ing.Martin Just
výsledkové listiny žactvo
Přidáno: 09.06.2008 22:01:40
Výsledky P ČOS mladšího žactva v sokolské všestrannosti 2008 - Martin Sobota
Výsledky P ČOS mladšího žactva v sokolské všestrannosti 2008 v Plzni
Přidáno: 03.06.2008 16:19:04
Atletika - R+D - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:49:47
Atletika - R+D kluci - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:47:25
Atletika - R+D divky - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:46:33
Atletika - PD divky - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:44:22
Atletika - NŽ kluci - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:43:26
Atletika - NŽ divky - 24.května 2008 - Helena Vaňková
Atletika -- PRAHA OPEN -- Juliska
Přidáno: 27.05.2008 23:41:47
Soutěž všestrannosti 18-.20.4. 2008 Praha - Aleš Müller
Výsledky
Přidáno: 25.04.2008 12:27:22
ZZZ Pražské župy 12.4.2008 výsledková listina - Zdeněk Lauschmann
Výsledky ZZZ pražských žup (+ župy Barákovy) v Cholupicích
Přidáno: 21.04.2008 00:02:46
SDvP 2007 - Petr Mikysek
Sokolské dny v přírodě - výsledky 2007
Přidáno: 18.04.2008 02:21:05
Praha Open 2008 PD - SG 5.4.2008 - Helena Vaňková
Pražský závod ve sportovní gymnastice předškolních dětí a nejmladšího žactva
Přidáno: 09.04.2008 19:55:05
MEMORIÁL V.STRAKY 30.3.2008 - Jana Hudcová
VÝSLEDKY ZÁVODŮ - MALÝ TEAMGYM JUNIOR
Přidáno: 30.03.2008 18:34:47
ŠPLH SCHODIŠTĚM 2008 - Pavel kroupa, Sokol Pražský
Výsledková listina
Přidáno: 08.03.2008 13:40:01
TeamGym Junior - Přebor ČOS - 26.1.2008 - ČOS
Praha - Tyršův dům
Přidáno: 01.02.2008 22:40:14
SDvP 2006 - Petr Mikysek
Sokolský den v přírodě - výsledky 2006
Přidáno: 01.02.2008 04:29:07