Sokol.Cz

Dokumenty k stažení - Výsledky závodů

ZÁVOD SOUTĚŽE MALÝ TEAMGYM OBLAST ZÁPAD - ROK 2013 - Zuzana Míková
15. 12. 2013 T.J. Sokol Královské Vinohrady
Přidáno: 15.12.2013 22:40:58
ZÁVOD TEAMGYM JUNIOR OBLAST ZÁPAD - ROK 2013 - Zuzana Míková
14. 12. 2013 T.J. Sokol Královské Vinohrady
Přidáno: 15.12.2013 22:39:45
Závody ve sportovní gymnastice, Kralupy nad Vltavou, 7.12.2013 - Miluše Pokorná
VÝSLEDKY
Přidáno: 08.12.2013 21:07:46
X.ročník memoriálu Ády Hochmanna 30.11.23013 - Pavel Kroupa
Výsledková listina
Přidáno: 01.12.2013 16:52:53
Míčový trojboj kategorie RD + PD 17.11.2013 - Helena Vaňková
PRAHA – OPEN 2013 kategorie RD
Přidáno: 29.11.2013 13:16:22
Míčový trojboj kategorie RD + PD 17.11.2013 - Helena Vaňková
PRAHA – OPEN 2013 kategorie PD 2.
Přidáno: 29.11.2013 13:15:48
Míčový trojboj kategorie RD + PD 17.11.2013 - Helena Vaňková
PRAHA – OPEN 2013 kategorie PD 1.
Přidáno: 29.11.2013 13:15:00
Běh zámeckou zahradou, Lysá nad Labem 7.9.2013 - Jaroslav Denemark
Výsledky
Přidáno: 11.09.2013 00:26:08
Turnaj ve volejbalu smíšených družstev ve Mšeně - Radka nečasová
16. ročník – 22.6.2013
Přidáno: 05.08.2013 15:34:47
ME v silovém trojboji, Hamm (Lucembursko), 9.7. - 13.7.2013 - Bohuslav Bubník
Štefan Zvada ze Sokola na Mělníce získal 2 bronzové medaile
Přidáno: 22.07.2013 20:48:45
Kokořínský triatlon, Mšeno, 13.7.2013 - Hana Nečasová
XIX. ročník, nově i pro dorost
Přidáno: 22.07.2013 20:45:00
Úspěch župy Barákovy na přeboru ČOS SSV - Petr Mikysek
Žáci ze Sokola Lysá nad Labem přivezli čtyři medaile
Přidáno: 22.07.2013 13:44:57
Míčový sedmiboj dvojic, VI. ročník - Tomáš Danaj, doc. PhDr. Emil Vašíček, CSc.
Dolní Beřkovice, 22.6.2013
Přidáno: 27.06.2013 22:37:30
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2013 - Martin Sobota
Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2013 v Praze
Přidáno: 16.06.2013 13:35:31
Vyšehradský dvojboj 6.6.2013 - Alena Dvořáková
V. ročník MEMORIÁLU EMÍLIE BLÁHOVÉ
Přidáno: 10.06.2013 11:05:33
Pražský závod v atletice oddílů Nejmladší žactvo 2. 6. 2013 - Helena Vaňková
stadion Dukla Praha - Juliska – Praha 6
Přidáno: 03.06.2013 21:04:37
Pražský závod v atletice oddílů Předškolní děti 2. 6. 2013 - Helena Vaňková
stadion Dukla Praha - Juliska – Praha 6
Přidáno: 03.06.2013 21:03:30
Pražský závod v atletice oddílů Rodiče + děti 2. 6. 2013 - Helena Vaňková
stadion Dukla Praha - Juliska – Praha 6
Přidáno: 03.06.2013 21:02:24
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky družstva II.
Přidáno: 02.06.2013 15:15:10
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky družstva I.
Přidáno: 02.06.2013 15:14:31
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky žáci II.
Přidáno: 02.06.2013 15:13:36
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky žáci I.
Přidáno: 02.06.2013 15:12:48
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky žákyně II.
Přidáno: 02.06.2013 15:10:21
PČOS SV mladší žactvo - Leopold Pikola
výsledky žákyně I.
Přidáno: 02.06.2013 15:09:15
Přebor ZZZ pražských žup, Lečice na Kocábě, neděle 12.5.2013 - Jan Přech
Výsledky přeboru
Přidáno: 24.05.2013 12:42:19
Výsledková listina ZZZ 2013 - Přebor ČOS - dorost - Kateřina Grulichová
Místo konání: Ptenský Dvorek, župa Prostějovská Datum konání: 17. - 19.5. 2013
Přidáno: 21.05.2013 22:48:21
Výsledková listina ZZZ 2013 - Přebor ČOS - žactvo - Kateřina Grulichová
Místo konání: Ptenský Dvorek, župa Prostějovská Datum konání: 17. - 19.5. 2013
Přidáno: 21.05.2013 22:47:24
Přebor SŽ Plzeňské ZZZ 27.4.2013 - Milan Sobota
výsledky
Přidáno: 01.05.2013 23:08:15
Soutěž sokolské všestrannosti 19.-21.4.2013 – PRAHA - Jaroslav Matoušek
Hosté 99 (ostatní župy + PSSPV) - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 30.04.2013 22:23:39
Soutěž sokolské všestrannosti 19.-21.4.2013 – PRAHA - Jaroslav Matoušek
Sokolská župa Jana Podlipného 01 - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 30.04.2013 22:22:36
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Výsledky
Přidáno: 30.04.2013 22:22:06
Soutěž sokolské všestrannosti 19.-21.4.2013 – PRAHA - Jaroslav Matoušek
Sokolská župa Pražská - Scheinerova 05 - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 30.04.2013 22:20:31
Soutěž sokolské všestrannosti 19.-21.4.2013 – PRAHA - Jaroslav Matoušek
Sokolská župa Podbělohorská 03 - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 30.04.2013 22:19:33
Zálesácký závod zdatnosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Výsledky
Přidáno: 30.04.2013 21:23:45
Pražský závod ve sportovní gymnastice PD + NŽ 6.4.2013 - Mirek
Přidáno: 11.04.2013 00:08:33
ŠPLH SCHODIŠTĚM XVII.ročník - Pavel Kroupa
Výsledková listina
Přidáno: 09.03.2013 12:46:55
Kralupy nad Vltavou na Dobříšském čtyřboji, 27.1.2013 - Miluše Pokorná
VÝSLEDKOVÁ LISTINA (Gymnastické závody - 5. ročník)
Přidáno: 01.02.2013 00:09:59
Mělničtí florbalisté postoupili do vyššího koše mladšího žactva ČFbU - Patrik Suchý
19.1.2013 - turnaj v Chodově
Přidáno: 20.01.2013 22:54:31
Závody ve spotovní gymnastice v Kralupech nad Vltavou, sobota 8.12.2012 - Miluše Pokorná
Gymnastický čtyřboj pro mladší žákyně
Přidáno: 10.01.2013 22:54:43