Sokol.Cz

Dokumenty k stažení - Výsledky závodů

Mikulášský turnaj ve stolním tenisu aneb „Pinčes u nás v Sokolovně“ - Jaroslav Petrásek
Český Brod 6.12.2014, 1. ročník - Článek svýsledky a fotkami
Přidáno: 23.12.2014 13:32:12
Běh Boudeckou roklí, 14.12.2014 - Radka Nečasová
Výsledky tradičního závodu Sokola Mšeno
Přidáno: 23.12.2014 06:19:46
Závody ve sportovní gymnastice, Kralupy nad Vltavou, 6.12.2014 - Miluše Pokorná
VÝSLEDKY; Tradiční akce pro dívky do 14 let
Přidáno: 07.12.2014 10:38:41
Rychlý šplhoun, Kobylisy, 29.11.2014 - Miluše Malinová
VÝSLEDKY. Tradiční akce pro všechny věkové kategorie, zejména pro mládež
Přidáno: 06.12.2014 03:37:42
Litoměřický lezec, 26.10.2014 - Jan Bloudek
Úspěchy Sokola Mšeno na dětských lezeckých závodech v Litoměřicích
Přidáno: 05.12.2014 07:40:17
Tenisový turnaj smíšených dvojic, Mšeno, 5.10.2014 - Radka Nečasová
Přidáno: 05.12.2014 07:33:37
Výsledková listina MAH 2014 - Pavel Kroupa
výsledková listina XI.ročníku memoriálu Ády Hochmanna
Přidáno: 29.11.2014 22:02:24
OBLASTNÍ ZÁVOD - MALÝ TEAMGYM OPEN +TEAMGYM JUNIOR OPEN Praha - Dana Fischerová
22.11. a 23.11. 2014
Přidáno: 27.11.2014 21:47:20
Atletické závody v Kralupech nad Vltavou 5.10.2014 - Jana Nová
VÝSLEDKY
Přidáno: 08.10.2014 10:52:54
Přebor ČOS 2014 v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých v Praze - Martin Sobota, Ing. Darina Fialová, Vlastimil Kříž
Přebor ČOS 2014 v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých v Praze
Přidáno: 16.06.2014 14:04:44
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - družstva II - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:30:21
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - družstva I - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:29:38
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - žáci II - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:28:38
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - žáci I - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:27:46
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - žákyně II - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:26:49
P ČOS SV mladší žactvo 2014 - žákyně I - Leopold Pikula
výsledky
Přidáno: 01.06.2014 15:25:39
ZZZ, přebor ČOS - VÝSLEDKY - Eva Šalbabová
Třebíč 20.5. - 22.5.2014
Přidáno: 29.05.2014 12:35:06
Korespondenční soutěž Sokolské dny v přírodě - Petr Mikysek
Výsledky za rok 2013
Přidáno: 12.05.2014 00:36:18
Sportovní gymnastika – pražské finálové závody 8.5.2014 - Iva Pízová
PRAHA - OPEN 2014
Přidáno: 11.05.2014 20:44:08
Zálesácký závod zdatnosti, přebor pražských žup - Zdeněk Lauschmann
Vlčí rokle u Kamenného Přívozu v Posázaví
Přidáno: 09.05.2014 00:41:37
Soutěž sokolské všestrannosti 25.-27.4.2014 – PRAHA - Dana Fischerová
Sokolská župa Podbělohorská 03 - plavání, gymnastika, šplh, atletika opravené
Přidáno: 07.05.2014 16:24:09
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Poděbrady 26.4.2014 a Kralupy nad Vltavou 27.4.2014
Přidáno: 07.05.2014 14:25:22
Soutěž sokolské všestrannosti 25.-27.4.2014 – PRAHA - Dana Fischerová
Sokolská župa Pražská Scheinerova 05 - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 04.05.2014 10:40:02
Soutěž sokolské všestrannosti 25.-27.4.2014 – PRAHA - Dana Fischerová
Sokolská župa Jana Podlipného 01 - plavání, gymnastika, šplh, atletika
Přidáno: 04.05.2014 10:38:02
Zálesácký závod zdatnosti, přebor župy Barákovy - Radka Nečasová
Výsledková listina, 5.4.2014, Hleďsebe u Mělníka
Přidáno: 16.04.2014 01:33:53
MEMORIÁL V. STRAKY – VRŠOVICEGYM – OPEN – 30.3.2014 - Kateřina Zíková
Výsledky závodu
Přidáno: 06.04.2014 14:05:22
Pražský společný závod ve sportovní gymnastice PD a NŽ 5.4.2014 - Helena Vaňková
Výsledky závodu
Přidáno: 06.04.2014 14:02:13
Šplh schodištěm-XVIII.ročník - Pavel Kroupa
Výsledková listina Šplhu schodištěm 8.3.2014
Přidáno: 08.03.2014 13:12:41