Sokol.Cz

Dokumenty k stažení - Výsledky závodů

Výsledky závodů TGJ 11.12.2016 - Dana Fisherová
Přidáno: 12.12.2016 14:56:32
Výsledky závodů MTG 10.12.2016 - Dana Fisherová
Přidáno: 11.12.2016 17:06:15
Rychlý šplhoun, Kobylisy 4.12.2016 - Miluše Malinová
VÝSLEDKY - mužské složky a štafety
Přidáno: 09.12.2016 14:31:39
Rychlý šplhoun, Kobylisy 4.12.2016 - Miluše Malinová
VÝSLEDKY - ženské složky
Přidáno: 09.12.2016 14:30:29
Výsledky malá oblast TGJ a MTG Písek 3.12.2016 - K. Zíková
Přidáno: 05.12.2016 09:28:26
Úspěch Sokola Brandýs nad Labem na přeboru MTG malé oblasti - Lenka Vojtíková
Na přeboru v Kolíně získalo družstvo Brandýsa nad Labem v kategorii I. třetí místo ze 16
Přidáno: 27.11.2016 21:01:15
Memoriál Ády Hochmanna 2016-výsledková listina - Pavel Kroupa
výsledková listina XIII. ročníku memoriálu
Přidáno: 19.11.2016 19:50:57
Úspěchy Sokola Veltěž v závodech horských kol; léto 2016 - Pavel Mišoň
Zuzana Kadlecová mistryní ČR (Bedřichov 22.7. - 24.7.2016)
Přidáno: 25.09.2016 12:27:49
Sokol Veltěž na Mistrovtví Evropy na horských kolech, Stattegg u Grazu (Štýrsko, Rakousko - 15.8. - - Pavel Mišoň
Magdalena Mišoňová získala bronzovou medaili
Přidáno: 23.08.2016 18:57:59
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - DRUŽSTVA II
Přidáno: 20.08.2016 11:14:14
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - DRUŽSTVA I
Přidáno: 20.08.2016 11:13:25
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - ŽÁCI II
Přidáno: 20.08.2016 11:12:24
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - ŽÁCI I
Přidáno: 20.08.2016 11:11:36
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - ŽÁKYNĚ II
Přidáno: 20.08.2016 11:10:15
Soutěž sokolské všestrannosti mladšího žactva, přebor ČOS, Prostějov, 27.5. - 29.5.2016 - Kolektiv autorů
VÝSLEDKY - ŽÁKYNĚ I
Přidáno: 20.08.2016 11:08:55
Zálesácký závod zdatnosti, přebor ČOS, VÝSLEDKY ŽACTVO - Lukáš Beneš
Proseč pod Ještědem, 20.5. - 22.5.2016
Přidáno: 20.08.2016 06:38:08
Zálesácký závod zdatnosti, přebor ČOS, VÝSLEDKY DOROST - Lukáš Beneš
Proseč pod Ještědem, 20.5. - 22.5.2016
Přidáno: 20.08.2016 06:36:24
Tsunami Cup, Dolní Beřkovice, 16.7. - 17.7.2016 - Emil Vašíček
Tradiční fotbalový turnaj, 17. ročník, článek s výsledky
Přidáno: 15.08.2016 20:04:32
Sokol Benátky nad Jizerou v Bosně, 30.7. - 31.7.2016 - Jiří Lhoťan
Vítězství na mezinárodním turnaji
Přidáno: 15.08.2016 19:59:38
Sokolský triatlon, Lysá nad Labem, 19.6.2016 - Jaroslav Denemark
VÝSLEDKY
Přidáno: 20.06.2016 23:20:25
Výsledky Přeboru ČOS ve sportovní všestrannosti staršího žactva, dorostu a dospělých 2016 - M.Sobota, V.Křížek, P.Kroupa, P.Sobota
Výsledky Přeboru ČOS ve sportovní všestrannosti staršího žactva, dorostu a dospělých v Praze 10.-12.6.2016
Přidáno: 13.06.2016 16:00:50
MAS nad Prahou, Regionální mistrovství horských kol na Beckově, 22.5.2016 - Pavel Mišoň
Článek s výsledky a s fotkami
Přidáno: 09.06.2016 09:38:46
Český pohár v MTB Cross Country, Teplice 29.4. – 1.5.2016 - Pavel Mišoň
Úspěchy Sokola Veltěž - článek s fotkami
Přidáno: 16.05.2016 00:12:44
Soutěž sokolské všestrannosti nejmladšího žactva, přebor župy Barákovy - Jaroslav Denemark
VÝSLEDKY, Lysá nad Labem, 7.5.2016
Přidáno: 15.05.2016 22:53:17
Korespondenční soutěž "Sokolské dny v přírodě" - Petr Mikysek
Výsledky za rok 2015
Přidáno: 09.05.2016 02:11:29
Soutěž sokolské všestrannosti, 23.4. - 24.4.2016, Lysá nad labem - Petr Mikysek
Přebor župy Barákovy, VÝSLEDKY
Přidáno: 03.05.2016 10:07:25
Zálesácký závod zdatnosti (ZZZ), přebor župy Barákovy - Radka Nečasová
Mšeno, 9.4.2016 - VÝSLEDKY
Přidáno: 18.04.2016 06:29:55
Český pohár v Cross Country, Řepy 9.4. - 10.4.2016 - Pavel Mišoň
Úspěchy Sokola Veltěž - článek s fotkami
Přidáno: 18.04.2016 06:27:14
Soutěž sokolské všestrannosti 15.-17.4.2016 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Jana Podlipného 01 - plavání, atletika, gymnastika, šplh
Přidáno: 17.04.2016 21:16:03
Soutěž sokolské všestrannosti 15.-17.4.2016 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Podbělohorská 03 - plavání, atletika, gymnastika, šplh
Přidáno: 17.04.2016 21:14:47
Soutěž sokolské všestrannosti 15.-17.4.2016 – PRAHA - kolektiv autorů
Sokolská župa Pražská - Scheinerova 05 - plavání, atletika, gymnastika, šplh
Přidáno: 17.04.2016 21:13:21
Rychlý šplhoun, Sokol Kobylisy, 22.11.2015 - Petr Mikysek
Článek s fotkami - účast župy Barákovy
Přidáno: 04.04.2016 10:39:38
Rychlý šplhoun, Sokol Kobylisy, 22.11.2015 - Hana Otáhalová
Článek s fotkami - Sokol Šestajovice
Přidáno: 04.04.2016 10:37:53
Výsledková listina Šplh schodištěm 2016 - Miroslav Vrána
Výsledky závodu Šplh schodištěm z 5.3.2016 v Sokole Pražském
Přidáno: 05.03.2016 21:53:47
Silvestrovský běh, Lysá nad Labem 31.12.2015 - Jaroslav Denemark
Výsledková listina 41. ročníku
Přidáno: 02.01.2016 22:04:05
Členka Českobrodského Sokola Tereza Strejčková je Mistryní světa - Eliška Strakošová
MS ve sportovním aerobiku, Martinik v Karibiku, 1.12. - 5.12.2015; článek s fotkami
Přidáno: 02.01.2016 08:29:13