Sokol.Cz

Pořádané akce

KVĚTEN
24.-26.5.Lanové překážky
Kamenný Újezd, Jihočeský kraj, pořadatel: župa Jihočeská
25.5.Se Sokolem na kopečky 1. výstup na Radhošť
Beskydy, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Feldenkrais pro dospělé
Praha, Přihlašování bylo ukončeno, pořadatel: ústřední škola ČOS
Oslavy 150 let výročí T.J.Sokol Rakovnmík (10.30)
Rakovník, pořadatel: T.J.SokolRakovník
26.5.Hry pro předškolní a mladší školní věk
Praha, Č. akce 2019-020, pořadatel: ústřední škola ČOS
26.5.-2.6.Move Week
ČR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
30.5.Vyšehradský dvojboj - XI. ročník MEMORIÁLU EMÍLIE BLÁHOVÉ (16.00)
Praha 2, Hlavní město Praha, XVIII. ročník závodu, pořadatel: T.J. Sokol Praha Vyšehrad
Dětský den (16:30 - 18:30)
Praha 8 - Libeň, Hlavní město Praha, tradiční akce Sokola Libeň plná soutěží v libeňském parku, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
31.5.-2.6.Přebor ČOS - všestrannost mladšího žactva
Plzeň, Plzeňský kraj, Změna termínu !!!, pořadatel: náčelnictvo ČOS
ČERVEN
1.6.Posilování na BOSU®
Praha, Č. akce 2019-021, pořadatel: ústřední škola ČOS
Sokolský turistický sraz
Český Těšín, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Funkční trénink – lokomoce
Praha, Č. akce 2019-022 – změna termínu, pořadatel: ústřední škola ČOS
1.-2.6.Nácvičný sraz všech skladeb pro WG 2019
Olomouc, pořadatel: ČOS
7.-9.6.Přebor ČOS - všestrannost st. žactva, dorostu a dospělých
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
8.6.XI. národní přehlídka sokolských divadel Lázně Toušeň
Lázně Toušeň, pořadatel: ČOS
9.6.Pražský společný závod v atletice Rodiče + děti, Předškolní děti a Nejmladší žactvo (8.15)
Praha 6, Hlavní město Praha, Memoriál Marie Kvapilové, pořadatel: pražské župy
15.6.Nácvičný sraz skladby Borci pro WG 2019
Praha, Zelený pruh, pořadatel: ČOS
19.6.Závod Pro Radost 2019
Praha 2, Hlavní město Praha, Memoriál Alenky Šťastné, pořadatel: T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady
26.6.Vinohradské gymnastické radovánky (16.00 - 19.30)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady
29.6.-5.7.Prázdninová škola mladých pomahatelů
Praha, Č. akce 2019-023, pořadatel: ústřední škola ČOS
ČERVENEC
7.-13.7.Gymnaestrada
Dornbirn, pořadatel: jiná organizace
13.7.Se Sokolem na kopečky 2. výstup na Šerák
Hrubý Jeseník, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
SRPEN
10.8.Se Sokolem na kopečky 3. výstup na Kraví horu
Novohradské hory, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 8 z 23 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.