Sokol.Cz

Pořádané akce období 3 / 2020

BŘEZEN
1.3.Cvičitel RDPD 3.konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Tvorba sestav ve SG + rozhodčí – mužské aženské složky
Pardubice, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
7.3.Hlasová výchova
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Školení činovníků
Brno, Š, pořadatel: ústřední škola ČOS
Šibřinky a Šibřinečky Sokol Praha Hanspaulka
Praha 6, Hlavní město Praha, Hudba - Občerstvení - Dětské soutěže - Masky vítány - přezutí nutné, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Hanspaulka
ŠIBŘINKY Sokol Pražský (19.30 - 01:00)
Praha 2, Hlavní město Praha, Tradiční Šibřinky v Sokole Pražském, tentokrát na téma Olympijské hry..., pořadatel: T.J. Sokol Pražský
7.-8.3.Sraz župních vedoucích mladších a starších žáků
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
8.3.Dětský karneval - Sokol Královské Vinohrady (15:00 - 17:00)
Praha 2, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Královské Vinohrady
9.3.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Ústí nad Labem (17:00 - 20:00)
400 01 Ústí nad Labem-mě, pořadatel:
10.3.Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Praha (17:00 - 20:00)
, pořadatel:
13.-15.3.Cvičitel sportovní všestrannosti 1.konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
14.3.Oblastní sraz ženy – zdravotní, kondiční cvičení, náčiní, hudba
Olomouc, S, pořadatel: ústřední škola ČOS
Zdravotníci zotavovacích akcí
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
14.-15.3.Sraz župních vedoucích dorostenců a mužů
upřesníme, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Zdravotníci zotavovacích akcí 2.konzultace
Praha, Š, pořadatel: ústřední škola ČOS
15.3.Pohybové hry s míčem pro žactvo
Olomouc, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
19.3.[POUZE ON-LINE] Ukládáme a sdílíme dokumenty v G Suite (15:00 - 16:05)
, pořadatel:
[Přímý přenos] Ukládáme a sdílíme dokumenty v G Suite (15:00 - 16:05)
, pořadatel:
20.-22.3.Cvičitel sportovní všestrannosti (základní část)
Olomouc, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.3.Memoriál Bedřicha Šupčíka ve šplhu na laně
Příbram I, Středočeský kraj, 26. ročník , pořadatel: T.J. Sokol Příbram
Taneční workshop v Lubné
Lubná,
[ODLOŽENO] Od kotoulu po přemet
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
[ODLOŽENO] Pohádky pro předškolní děti
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
[ZRUŠENO] Přehlídka pódiových skladeb a skladeb Aerobik Team sportovní všestrannosti ČOS
Praha 1, Hlavní město Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Kulhavý mezek - divadelní představení se z důvodu aktuálního vývoje epidemiologické situace nekoná (19.00)
Praha 1, Hlavní město Praha, O aktuálním termínu představení budeme informovat - Divadlo pod Petřínem, z.s. při T.J.Sokol Kampa, pořadatel: Tyršův dům
22.3.[ODLOŽENO] Od přemetu k saltu
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
24.3.ZRUŠENO - Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Zlín (17:00 - 20:00)
, pořadatel: Bude upřesněno
25.3.ZRUŠENO - Základy sokolského Gmailu pro T. J. a župy – Uherské Hradiště (17:00 - 20:00)
686 01 Uherské Hradiště, pořadatel: Marlin
27.-29.3.Cvičitel sportovní všestrannosti (odborná část)
Olomouc, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
28.3.Cvičitel RDPD zkoušky
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
[ODLOŽENO] Inspirace do hodin aerobiku
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
[ZRUŠENO] Seminář jógy
Praha, TD, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
29.3.MEMORIÁL V. STRAKY
Praha 10, Hlavní město Praha, VRŠOVICEGYM – OPEN – 13. ROČNÍK, pořadatel: T.J. Sokol Praha Vršovice

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 7 z 33 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.