V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce období 4 / 2024

DUBEN
1.4.Velikonoční turistický pochod 2024
Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
2.4.Se zajíčkem za vajíčkem 2024
, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Doubravka
4.4.-4.3.Velikonoční cesta za pokladem
sokolovna Valašské Meziříčí, pořadatel: T.J. Sokol Valašské Meziříčí
4.4.-15.5.Pozvánka na výstavu velkoformátových fotografií "Světem sletů" fotografky Marie Brunerové v domově Sue Ryder v Praze 4 Michli 4. 4.-15. 5. 2024
140 00 Praha 4, pořadatel: Domov Sue Ryder
5.4.Se Sokolem do života 2024 (Praha jaro)
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
6.4.Divadelní představení "ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA" zahraje v sobotu 6. dubna od 19h divadelní spolek TYL Železný Brod
Sokolovna Vrát, pořadatel: T.J. Sokol Vrát
Florbalový turnaj pro mladší žáky-7
Základní škola TGM Frýdlant nad Ostravicí, pořadatel: T.J. Sokol Frýdlant nad Ostravicí
Jarní turnaj ve stolním tenise 2024
Velvarská 300, pořadatel: T.J. Sokol Horoměřice
Otevírání studánek
les, pořadatel: T.J. Sokol Přílepy
Píseček - divadlo V.A.D.
Sokolovna Lány, pořadatel: T.J. Sokol Lány
Secvičný sraz skladby V rytmu srdce
, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Koterov
Sokolíci uklízí Petrovice
Praha 10, pořadatel: T.J. Sokol Petrovice I.
Tradiční nářadí pro RDPD 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Pražský společný závod ve sportovní gymnastice předškolních dětí a nejmladšího žactva
Praha 10, Hlavní město Praha, pořadatel: pražské župy
6.-7.4.Mezinárodní turnaj v judu Teplický Evropský Pohár Kadetů (TEPLICE CADET EUROPEAN CUP 2024) 6.-7. 4. 2024
1 Teplice 1, pořadatel: Sportovní hala Teplice
7.4.Cvičení s pohádkou pro RDPD 2024
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
Florbalový turnaj pro starší žáky a dorostence-6
Základní škola TGM Frýdlant nad Ostravicí, pořadatel: T.J. Sokol Frýdlant nad Ostravicí
12.4.Tělocvičná akademie 2024
Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
župní přebor v šachu
T.J. Sokol Hranice, pořadatel: T.J. Sokol Hranice
12.-14.4.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy 2024, II.konz.(Brno)
Šlapanice, pořadatel: Česká obec sokolská
13.4.BAILAR CUP 2024
149 00 Praha 11, pořadatel: T.J. Sokol Petrovice I.
Deskohraní Jaro 2024
Střelice 66447, pořadatel: T.J. Sokol Střelice
Sletová soutěž ČOS v moderní gymnastice
Praha 2, pořadatel: Česká obec sokolská
SWAP - výměnný bazárek
Sokolovna Velká Bystřice, pořadatel: T.J. Sokol Velká Bystřice
Turnaj ve stolním tenisu pro seniory
sokolovna Praha - Břevnov, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Břevnov
Pozvánka na Sletovou soutěž v Moderní gymnastice v T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady 13. 4. 2024
, pořadatel:
Soutěž ve skocích na trampolínách 1st Triangle Trampoline Open v Liberci 13. 4. 2024
460 15 Liberec, pořadatel:
18. ročník běhu Pardubický vinařský půlmaraton 2024 13. dubna 2024 (09:20 - 17:00)
530 02 Pardubice I, pořadatel: náměstí Republiky
13.-14.4.Velká cena Zdeňka Ludvíka – Sletová soutěž 2024
Olympijská 4228/4, pořadatel: Česká obec sokolská
Mezinárodní turnaj v judu Berlínský Evropský pohár Kadetů (BERLIN CADET EUROPEAN CUP 2024) 13.-14. 4. 2024
13053 Berlin, pořadatel: Sportforum Hohenschönhausen
14.4.Jarní koncert – Smíšený pěvecký sbor Gaudium Praha a Chrámový sbor při kostele sv. Fabiána a Šebestiána
163 00 Praha 17 – Řepy, pořadatel: Česká obec sokolská
Turnaj v šestiboji pro seniory
sokolovna Praha - Břevnov, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Břevnov
Mezinárodní závod jednotlivkyň v moderní gymnastice UPREAL CUP 2024 v Táboře 14. 4. 2024
390 03 Tábor-Tábor 3, pořadatel:
Pozvánka na koncert Smíšeného pěveckého sboru Gaudium Praha z T.J. SPKV do Prahy Řep 14. 4. 2024 (03:00 - 04:00)
163 00 Praha 17, pořadatel: Kostel svaté rodiny
16.4.Volejbalové mixi 2
sokolovna Lomnice nad Popelkou, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
17.4.Dubnová prohlídka Tyršova domu
118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: Česká obec sokolská
18.-20.4.Mercedes-Benz Prague Fashion Week
Praha 1, pořadatel: Česká obec sokolská
20.4.Jarní burza rostlin
Střelice 66447, pořadatel: T.J. Sokol Střelice
Odpoledne s Loutkovým divadlem Sokolovna Bratříkov
Sokolovna Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
Velký pampeliškový pochod 2024
TJ Sokol Moravské Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Budějovice
Soutěž v moderní gymnastice O pohár města Vyškova 20. 4. 2024
682 01 Vyškov-Vyškov 1, pořadatel: Základní škola Vyškov
10. ročník turnaje "O pohár starosty města Nymburka – Memoriál Radima Masáka" v šachu 20. 4. 2024 (08:15 - 17:15)
Nymburk, pořadatel: Obecní dům
20.-21.4.38. ročník závodu v moderní gymnastice Chomutovský pohár 20.-21. 4. 2024
430 04 Chomutov-Chomutov 4, pořadatel: Sportovní hala Březenecká
Mezinárodní turnaj v judu Lignanský Evropský Pohár Juniorů (LIGNANO JUNIOR EUROPEAN CUP 2024) 20.-21. 4. 2024
33054 Lignano Sabbiadoro UD, pořadatel: Bella Italia Village
25.4.Pozvánka na loutkové představení pro děti v T.J. Sokol Libeň s názvem Sokolské Peklo 25. 4. 2024 od 17:00 hodin (17:00 - 18:00)
180 00 Praha 8, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
25.-27.4.Mistrovství Evropy Seniorů jednotlivci v judu (EUROPEAN JUDO CHAMPIONSHIPS SENIORS INDIVIDUALS 2024) v chorvatském Záhřebu 25.-27. 4. 2024
Zagreb, pořadatel: Arena Zagreb
26.4.Pálení čarodějnic Hodslavice 2024
Hodslavice, pořadatel: T.J. Sokol Hodslavice
Se Sokolem do života 2024 (Praha jaro) II. termín
Praha, pořadatel: Česká obec sokolská
26.-28.4.Mineral Tišnov jaro 24
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
27.4.Oblastní přebor ČOS 2024 ve sportovní gymnastice mužských složek – Čechy
Kmochova 14, pořadatel: Česká obec sokolská
Ostrov u Tochovic - památník Vojna - Příbram
, pořadatel: T.J. Sokol Jince
Pygmalion
Zásada 260, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
Sportovní den na Frýdštejně
Koupaliště Frýdštejn, pořadatel: T.J. Sokol Frýdštejn
Stavění máje a Pálení čarodějnic
768 33 Morkovice, pořadatel: T.J. Sokol Morkovice
Volejbalový turnaj smíšených družstev + Stavění májky 2024
Sokolovna Vratimov, pořadatel: T.J. Sokol Vratimov
XI. ročník jarního přechodu Pálavy se Sokolem VP
, pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice
Pochod "Krajem českých sklářů"
Pěnčín, Liberecký kraj, XLVIII. ročník dálkového a turistického pochodu "Krajem českých sklářů", pořadatel: TJ Sokol Alšovice
27.-28.4.Přeborník Dobrušky – Sletová soutěž v badmintonu
Dobruška, pořadatel: Česká obec sokolská
28.4.Běh o krušovický soudek 2024
stochov, pořadatel: Sokolská župa Budečská
Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň ve sportovní gymnastice žen 28. 4. 2024
, pořadatel:
30.4.Čarodějnice 2024
25228 Černošice, pořadatel: T.J. Sokol Černošice
Čarodějnice na Dříňi
Lidická 207 Kladno, pořadatel: T.J. Sokol Dříň
Čarodějnice v Kamenné Újezdu u Rokycan
Náves obce Kamenný újezd u Rokycan, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
Čarodějnický rej
Lomnice nad Popelkou 512 51, pořadatel: T.J. Sokol Košov
Pálení čarodějnic
Sokolovna T.J. Sokola Zdětín, pořadatel: T.J. Sokol Zdětín
Pálení čarodejnic 2024
Malá Skála 468 22, pořadatel: T.J. Sokol Mukařov
Pálení čarodějnic Ostroměř
Ostroměř, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
Sletový přebor ČOS 2024 v 5-boji mladšího žactva
Boženy Němcové 22, pořadatel: Česká obec sokolská

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 51 z 68 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.