V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce období 5 / 2024

KVĚTEN
1.5.Běh bílovským vinohradem XXII. ročník 1.5.2024
U Křástelky 1392, pořadatel: T.J. Sokol Velké Bílovice
Májový turistický pochod 2024
Krásná, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Partyzáni
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
4.5.Oblastní přebor ČOS 2024 ve sportovní gymnastice mužských složek – Morava
Kounicova 20/22, pořadatel: Česká obec sokolská
Se Sokolem do života (Přerov) 2024
Přerov, pořadatel: Česká obec sokolská
5.5.Mezinárodní závod v moderní gymnastice SPRING CUP 2024 v T.J. Sokol Brno I 5. 5. 2024
602 00 Brno-střed-Veveří, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Brno I
7.5.Dětské jarní atletické závody jaro 2024
Atletický stadion Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
Lampionový průvod a táborák 2024
78901, pořadatel: T.J. Sokol Dlouhomilov
Pietní akt
Opočno, pořadatel: T.J. Sokol Opočno
8.5.2.ročník charitativního pochodu
zahrádkářská osada Libonice, pořadatel: T.J. Sokol Ostroměř
40. Pochod Mufloní stopou
56181, pořadatel: T.J. Sokol Kunvald
50. ročník Běhu Vítězství
Zámek Lány - park, pořadatel: T.J. Sokol Lány
BAT - soutěž v pódiových skladbách aerobiku
Poděbrady 29001, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
Novobělská patnáctka 2024
Ostrava-Nová Bělá, pořadatel: T.J. Sokol Nová Bělá
Pešíkův pochod - 50. ročník
Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
turistický pochod župou pernštejnskou 24
Drbalova 274 Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
Údolím Bečvárky
Plaňany 181, pořadatel: T.J. Sokol Plaňany
11.5.Jízda zručnosti na kole
Nerudova, pořadatel: T.J. Sokol Kroměříž
Místní sokolský Slet Moravičany 2024
Sokolovna Moravičany, pořadatel: T.J. Sokol Moravičany
Oblastní sokolský slet 2024
Přibyslav, pořadatel: Sokolská župa Havlíčkova
Slavnostní otevření víceúčelového hřiště
Doubravník 156, pořadatel: T.J. Sokol Doubravník
Tradiční turistický pochod - MORAVIČANY 2024
Sokolovna Moravičany, pořadatel: T.J. Sokol Moravičany
13.5.Setkání jubilantů a seniorů
Jablůnka, pořadatel: T.J. Sokol Jablůnka - Pržno
17.5.FISAF - SAMC, ČMP, Česko se hýbe
Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
Lidé a oceán
Sokolovna Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
Přehlídka RITMO 38.let
Havířov Hlavní třída 31a 73601, pořadatel: T.J. Sokol Rychvald
17.-19.5.Táborové hry 2024
Radíkov, pořadatel: Česká obec sokolská
18.5.III. Sokolský den
Sokolské hřiště Kamenný Újezd u Rokycan, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
Jízda historických vozidel 2024
Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Lidice – Sletová soutěž v zápase
Sportovní hala u Aquaparku Kladno, pořadatel: Česká obec sokolská
Oblastní slet T.J.Sokol Městečko Trnávka
Městečko Trnávka, pořadatel: T.J. Sokol Městečko Trnávka
Okolo Ochozu 2024
TJ Sokol Moravské Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Budějovice
Přespolní běh Klucaninou 2024
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
Turnaj v nohejbale pro 45+
Koupaliště Broumar, pořadatel: T.J. Sokol Opočno
Župní sletová akademie Župy Fügnerovy
Nibe Aréna Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
18.-19.5.FISAF - 3. nominační závod na ME, MS v SA a FT
Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
19.5.Divadlo Vetři pro děti
Sokolovna Hřivice, pořadatel: T.J. Sokol Hřivice
25.5.-25.4.2024 Pojďte s námi do pohádky Benátky nad Jizerou
Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Benátky nad Jizerou
25.5.Jabkovice košt
Jablůnka - výletiště, pořadatel: T.J. Sokol Jablůnka - Pržno
Místní sokolský slet Dlouhomilov 2024
78901, pořadatel: T.J. Sokol Dlouhomilov
Župní slet župy Jungmannovy 2024
Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
25.-26.5.MČR Naděje mladší A, Naděje starší A v moderní gymnastice 25.-26. 5. 2024
Česko, pořadatel:
26.5.Zpěvem ke sletu
118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: Česká obec sokolská
27.-31.5.Move Week - týden otevřených dveří 2024
Palackého 223. Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
27.5.-2.6.Move Week - "S" běh - 2024
Sokolská 230, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
28.5.Hudební večer – tradičně na vlnách swingu
118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: Česká obec sokolská
Poberounská mile 2024
Černošice 25228, pořadatel: T.J. Sokol Černošice
Veřejná cvičební hodina RD1 - úterní
, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Veřejná cvičební hodina RD2 - úterní
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
30.5.IV. Sokolský dětský den
Praha 6, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Břevnov
Veřejná cvičební hodina RD1 - čtvrteční
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Závody odrážedel a jízdních kol 2024
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Dětský den (16:00 - 19:00)
Praha 8, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
31.5.Pohádkový les 2024
Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Putování z pohádky do pohádky 2024
start od sokolovny Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 49 z 55 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.