V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce období 6 / 2022

ČERVEN
1.6.Dětský den 2022
Praha 10 - Hostivař, pořadatel: T.J. Sokol Hostivař
2.6.Dětský den v Podolí 2022
Praha 4, pořadatel: T.J. Sokol Praha - Podolí
Vystoupení taneční přípravky a gymnastek (18:00 - 19:30)
Praha 4 - Lhotka, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
3.6.Orienťák pro všechny
Kralupy nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Kralupy nad Vltavou
3.-5.6.Přebor ČOS ve všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých
Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
4.6.Dětský den a slavnostní otevření zrekonstruované budovy na Sokolce
Chlumčany, pořadatel: T.J. Sokol Chlumčany
Kmochova 50 2022
okres Kolín, pořadatel: T.J. Sokol Kolín
Sraz rodáků obce Lukavice
Letohrad, pořadatel: T.J. Sokol Lukavice u Letohradu
Tou de Podomí
Podomí, pořadatel: T.J. Sokol Podomí
Turistická vycházka červen 2022
Skryjská jezírka, pořadatel: T.J. Sokol Kařez
VII.turnaj nereg.ve stolním tenisu – MOVE WEEK
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
4.-5.6.Oslavy 140.let založení Hasičsko tělocvičné jednoty Sokol Kunvald a 100. od otevření Sokolovny Kunvald
Kunvald, pořadatel: T.J. Sokol Kunvald
4.-11.6.Vizovice - cyklo turistická akce
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
5.6.Čebínské Grálke
Čebín, pořadatel: T.J. Sokol Čebín
Dětský den na Vrátě
Vrát, pořadatel: T.J. Sokol Vrát
Oslava dne dětí 2022
Kařez, pořadatel: T.J. Sokol Kařez
6.6.Dětský den jaro 2022
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
9.6.Pohádkový les
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
10.6.Den města
Frenštát p.R., pořadatel: T.J. Sokol Frenštát pod Radhoštěm
Vystoupení na besídce pro seniory
Habry, pořadatel: T.J. Sokol Habry
10.-12.6.Cvičitel parkouru III. třídy - 2. konzultace
Brno, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Sokolské Brno - SokolGym
Brno, pořadatel: Sokolská župa Jana Máchala
11.6.Běh naděje
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Dětský den 2022
Olomouc-Nemilany, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Nemilany
Dětský den a oslava 100 let Sokola Valeč 11.6.2022
Valeč, pořadatel: T.J. Sokol Valeč
Dětský den na Proseči 2022
Borovičky Proseč pod Ještědem, pořadatel: T.J. Sokol Proseč pod Ještědem
Oslava 85. výročí volejbalu v Mnichově Hradišti
Mnichovo Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště
Přebor ČOS ve volejbalu žákyň – Čechy
Pardubice, pořadatel: Česká obec sokolská
Příborský Sokolšlap
Příbor, pořadatel: T.J. Sokol Příbor
Výročí 110 / 160 let
Boršov nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Boršov nad Vltavou
Vystoupení na Gastrofestivalu
Habry, pořadatel: T.J. Sokol Habry
Workshop Shuffle dance
Kamenný Újezd, pořadatel: T.J. Sokol Kamenný Újezd
12.6.Malý župní turnaj ve florbale II.
Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
13.6.Veřejná cvičební hodina předškolní děti všestrannost
Praha-Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
Veřejná cvičební hodina rodiče a děti všestrannost
Praha-Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
Veřejná cvičební hodina gymnastika (17:00 - 19:00)
Praha-Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
14.6.Veřejná cvičební hodina rodiče a děti út všestrannost
Praha-Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
Veřejná cvičební hodina žactvo všestrannost
Praha-Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
15.6.Veřejná cvičební hodina předškolní děti st všestrannost
Praha-Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
16.6.Veřejná cvičební hodina lakros mladší žactvo
Praha-Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
Veřejná cvičební hodina lakros starší žactvo
Praha-Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
Veřejná cvičební hodina taneční přípravka
Praha-Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
17.-19.6.SokolGym 2022 Pardubice
Pardubice, pořadatel: ČOS
18.6.23.MANATRMAN
Nasavrky, pořadatel: T.J. Sokol Nasavrky
Oslavy 100 let fotbalu v Bedřichově
Jihlava, pořadatel: T.J. Sokol Bedřichov
21.6.Moove Week pro MŠ
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Položení kamenů zmizelých Františku Bolelouckému
Židlochovice, pořadatel: T.J. Sokol Židlochovice
22.6.Olympijský běh - Velké Bílovice
Křástelka - Velké Bílovice, pořadatel: T.J. Sokol Velké Bílovice
Olympijský běh-2022 Roudnice n/L.
Roudnice nad Labem, pořadatel: T. J. Sokol Roudnice nad Labem
T-Mobile Olympijský běh v Lelekovicích
Lelekovice, pořadatel: T.J. Sokol Lelekovice
24.6.2022 Noc sokoloven BnJ
Benátky nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Benátky nad Jizerou
Noc sokoloven
Přeštice, pořadatel: T.J. Sokol Přeštice
Noc Sokoloven & Akademie Na konec
Poděbrady, pořadatel: T.J. Sokol Poděbrady
Noc sokoloven 2022
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
Noc sokoloven na Bratříkově
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
Noc sokoloven Třemošná
Třemošná, pořadatel: T.J. Sokol Třemošná
24.-25.6.Noc sokoloven - Mohelno 2022
Mohelno, pořadatel: T.J. Sokol Mohelno
Noc sokoloven Bzí
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Bzí
Noc sokoloven TJ Sokol Vrát
Vrát, pořadatel: T.J. Sokol Vrát
Noc sokoloven v libušské sokolovně
Praha-Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
Noc sokoloven v T.J. Sokol Prosek 2022
Praha 9, pořadatel: T.J. Sokol Prosek
Noc Sokoloven ve Strážné
Strážná, pořadatel: T.J. Sokol Strážná
Noc sokoloven Volyně 2022
Volyně, pořadatel: T.J. Sokol Volyně
24.-26.6.Cvičitel RDPD II. třídy - 2. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 2. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Oslava 120. výročí založení jednoty
Třemošná, pořadatel: T.J. Sokol Třemošná
25.6.100 let TJ Sokola Proseč pod Ještědem a 5O let Folklorního souboru Horaček
Proseč pod Ještědem, pořadatel: T.J. Sokol Proseč pod Ještědem
Huntířovská pouť
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Košovský pohár
Lomnice nad Popelkou , pořadatel: T.J. Sokol Košov
Memoriál Honzy Odlera 2022
Mladějov, pořadatel: T.J. Sokol Mladějov
přílepské čutání
Přílepy, pořadatel: T.J. Sokol Přílepy
Turnaj ve stolním tenise k oslavám 100 let Sokola a 50 let Horaček
Proseč pod Ještědem 135, pořadatel: T.J. Sokol Proseč pod Ještědem
Velká cena Nového Města nad Metují v aténském šplhu
Nové Město nad Metují, pořadatel: T.J. Sokol Nové Město nad Metují
Zájezd Znojemská přehrada a Znojmo - poznáváme naši vlast
Valeč, pořadatel: T.J. Sokol Valeč
25.-26.6.Cvičitel parkouru III. třídy - zkoušky
Brno, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Stavění tábora 2022 Olomouc Bělidla
Táborová základna Sokol Olomouc-Bělidla - Doloplazy, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Bělidla
26.6.Korálkové odpoledne 2022
T.J. Sokol TřemošnáBřezová 41633011 Třemošná, pořadatel: T.J. Sokol Třemošná
Zakončení cvičebního roku UH 2022
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
30.6.-3.7.Letní kino na Křástelce
, pořadatel: T.J. Sokol Velké Bílovice

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 74 z 79 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.