Služby serveru SOKOL.CZ

Export kalendáře

Server sokol.cz umožňuje vložení kalendáře akcí do Vámi používaného klienta.

S kalendářem umí pracovat následující aplikace:

Seznam akcí

Stažení celého kalendáře do souboru ICS

Pro vložení do online služeb např. Google kalendáře či pro vložení do Vaší aplikace jako internetový kalendář (např. Outlook) použijte následující URL kalendáře: http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar .

Příklad postupu pro Google kalendář

  1. přihlašte se na google.cz Vašim Google účtem
  2. zvolte aplikaci Kalendář
  3. v levé části obrazovky klikněte na šipku za volbou Jiné kalendáře
  4. v zobrazeném menu zvolte Přidat pomocí adresy URL
  5. jako adresu kalendáře uveďte http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar

Příklad postupu pro Outlook

  1. spusťe Outlook
  2. zvolte Kalendář
  3. klikněte pravým tlačítkem na volbu Jiné kalendáře
  4. v zobrazeném menu zvolte Přidat kalendář - Z Internetu
  5. jako adresu kalendáře uveďte http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar

Řadit seznam podle: datumu akce nebo datumu vložení akce


Aktuální nejbližší akce

DatumNázev akcePopis / Místo konání
22.9.Basic Fitjazz® WorkshopPraktický seminář Fitjazzu®
místo: Praha 4, pořadatel: jiná organizace
přidat do kalendáře
22.9.Běh naděje - Vratimov
místo: Vratimov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.-5.11.Cvičitel aerobiku III. třídy - ŠKOLENÍ ZRUŠENO Z DŮVODU NEDOSTATEČNÉHO POČTU PŘIHLÁŠENÝCH
místo: Praha 1, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
22.9.-5.11.Cvičitel seniorů III. třídy
místo: Praha 1, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
22.9.Kulturně sportovní odpoledne - Hodonín
místo: Hodonín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Nasavrcké sokolení
místo: Nasavrky, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.-23.9.Noc sokolovenNoc sokoloven v libušské sokolovně
místo: Praha 4 - Libuš, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noc sokolovennoc sokoloven 2017
místo: celá ČR, pořadatel: vzdělavatelský sbor
přidat do kalendáře
22.-23.9.Noc sokoloven - Moravské Budějovice
místo: Moravské Budějovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noc sokoloven - Němčice nad Hanou
místo: Němčice nad Hanou, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noc sokoloven - Ostroměř
místo: Ostroměř, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noc sokoloven - Prostějov
místo: Prostějov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noc sokoloven - Sokol Vratimov
místo: Vratimov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noc sokoloven - Vyškov
místo: Vyškov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noc sokoloven - Znojmo
místo: Znojmo, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noc sokoloven -Spořilov
místo: Praha 4, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noc sokoloven a sletová štafetaNoc sokoloven, zde spojená se sletovou štafetou, kterou potom v sobotu ráno předají zástupci naší jednoty dál po trase
místo: České Budějovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noc sokoloven v Červených Janovicích
místo: Červené Janovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noc Sokoloven v Moravských KnínicíchNoc sokoloven si mohou v sokolovně v Moravských Knínicích užít účastníci od 6 do 60 let.
místo: Sokolovna Moravské Knínice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Noční turnaj - Milevsko
místo: Milevsko, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.-24.9.Sletová štafeta 2017 - dopis župámTentokrát opět dostředivá, cíl v Tyršově domě v Praze
místo: Praha 1, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
22.-24.9.Sokol stále v pohybu - Holice
místo: Holice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Soutěžní odpoledne - Nové Bránice
místo: Nové Bránice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.-23.9.Sportovní odpoledne, Noc sokoloven, Muzikál - Oslavany
místo: Oslavany, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.9.Zpívánky
místo: Adamov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Akademie a sportovní hry - Brno
místo: Brno, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Aktivity pro rodiny s dětmi - Ostroměř
místo: Ostroměř, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Běh naděje - Louny
místo: Louny, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Cesta za hledáním pokladu v Mnichově HradištiDobrodružná akce pro širokou veřejnost v Mnichově Hradišti.
místo: Mnichovo Hradiště, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Cyklistické závody pro děti - Kněžmost
místo: 294 02, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.-24.9.Noc sokoloven v Unhošti
místo: Unhošť, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Pětiboj - Alšovice
místo: Alšovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Podzimní sobotní dopoledne s jógou v libušské sokolovnědopoledne s jógou v libušské sokolovně
místo: Praha 4 - Libuš, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Pochod okolo Přemyslovic
místo: Přemyslovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Sokol dnes - Vyškov
místo: Česká republika, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Sokol nás baví v BrněZábavný den pro rodiny s dětmi v Tyršově sadě v Brně.
místo: Brno, Tyršův sad, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Sokol Open a župní akademie v Moravských BudějovicíchZábavná akce pro děti a aktivní veřejnost v sokolovně v Moravských Budějovicích.
místo: Moravské Budějovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Sokol týden v pohybu - Sokol Open + župní akademie - Moravské Budějovice
místo: Moravské Budějovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Sokolení 2017 - Kerhartice
místo: Ústí nad Orlicí - Kerhartice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Sokolská plavba po Vltavě
místo: Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
23.9.Sportovní den - Hřivice
místo: Hřivice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Turistický výlet - poznávání okolí Mnichova Hradiště
místo: Mnichovo Hradiště, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.9.Turnaj ve volejbalu - Lhotka
místo: Praha 4, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.9.Hry pro všechny- Adamov
místo: Adamov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.9.Otevřený turnaj v pétanque - Syrovice
místo: Syrovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.9.Sletová štafeta - Hostivařdoprovodný program v Sokole Praha - Hostivař
místo: Praha 10, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
24.9.Sletová štafeta - závěrečný doběhzávěr Sletové štafety
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
24.9.Sokol spolu v pohybu - Děčín
místo: Děčín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.9.Sokol spolu v pohybu v DěčíněSportovní den pro rodiny s dětmi v OC Pivovar Děčín.
místo: Děčín, OC Pivovar, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.9.Sokolení - Benátky nad Jizerou
místo: Benátky nad Jizerou, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.9.Turistika dospělých - Heřmanice u Frýdlantu
místo: Česká republika, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
29.9.-22.10.Cvičitelé RDPD III. Třídyškolení ve spolupráci s ÚCS RDPD
místo: Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
30.9.župní doškolovací seminář s Helenou Peerovou – Fitjazz / Musical Dance
místo: Šestajovice, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
2.10.Nácvik sletové skladby pro dorostence a muže- Borci
místo: Rakovník, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
5.10.Tvorba sestav sportovní gymnastiky – mužské složkyČíslo akce: 17-009
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
6.10.2017-10.2.2018Cvičitel zdravotní tělesné výchovy II. třídyČíslo akce: 17-010
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
6.-10.10.Školení cvičitelů
místo: Český Brod, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
7.-8.10.2. nácvičný sraz sletové skladby Cirkus
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
7.10.2. nácvičný sraz sletové skladby Méďové
místo: Praha, Karlín, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
7.10.Běh do Vyšehradských schodů5. ročník
místo: Praha 2, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
7.10.Podzimní sraz pobytu v přírodě pražských žup - Liběhrad44. sraz v přírodě: Libčice nad Vltavou
místo: Liběhrad, pořadatel: pražské župy
přidat do kalendáře
7.10.Turnaj mini žáků - florbal
místo: Třebíč, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.2. nácvičný sraz sletové skladby Noty
místo: Praha, Karlín, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
8.10.Pietní akt 8. říjen
místo: Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
8.10.Šestajovická šestka
místo: Šestajovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
13.-15.10.Projekt U nás v Sokole - KroměřížZávěrečná akce mezisletového projektu komise PP OV ČOS
místo: Kroměříž, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
13.-15.10.Sraz župních vedoucích PP
místo: Kroměříž, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
13.10.-25.11.Školení cvičitelů sokolské všestrannosti (SV) PrahaAkce je pořádána za finanční podpory OV ČOS
místo: Praha 4, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
13.-15.10.U nás v Sokole
místo: Kroměříž, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
14.-15.10.2. nácvičný sraz sletové skladby Cesta
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
14.-15.10.2. nácvičný sraz sletové skladby Spolu
místo: Brno , pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
14.-15.10.2. nácvičný sraz sletové skladby V peřině
místo: Praha, Karlín, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
15.10.2.ročník Memoriálu Hany Myšákové v Teamgymu bez pohybové skladbyJejí optimismus, nadšení a věčně dobrá nálada nám neuvěřitelně chybí. Stejně také její smysl pro humor, kterým si vysloužila i několik přezdívek jako ,,Babička drsňačka“ nebo ,, Tryskomyš“.
místo: Praha 5, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
19.-22.10.Gymzóna na For Toys
místo: Výstaviště Holešovice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.-22.10.2. nácvičný sraz sletové skladby Děti, to je věc!
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.-22.10.2. nácvičný sraz sletové skladby Ženobraní
místo: Praha, Kr. Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.10.Seminář pro organizátory župních sletůČíslo akce 17-034
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
21.10.Tvorba sestav SG – ženské složkyČíslo akce: 17-038
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
21.10.Základy florbalu, florbalové začátkyseminář pro začínající trenéry, vedoucí florbalových florbalu
místo: Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
22.10.Funkční tréninkČíslo akce: 17-039
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
28.-29.10.2. nácvičný sraz sletové skladby Borci
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
28.10.Hvězdicový pochod na Říp 2017T. J. Sokol Roudnice nad Labem pořádají hvězdicový pochod na Říp
místo: Roudnice nad Labem, Říp, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Promo akce „99 let poté a 245 dní do začátku sletu“
místo: Tyršův dům, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
28.10.Tradiční výstup na Blaník
místo: Louňovice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
3.-5.11.Gymzóna na dětské planetě
místo: Výstaviště Holešovice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
4.-5.11.2. nácvičný sraz sletové skladby Princezna republika
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
4.-5.11.2. nácvičný sraz sletové skladby Siluety
místo: Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
4.11.Kineziotaping pro cvičitele IČíslo akce 17-008
místo: Králův Dvůr, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
4.11.Pohár Komise florbalu OV ČOS
místo: Třebíč, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
5.11.Seminář pro senioryČíslo akce 17-040
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
10.11.Plavecká štafeta O pohár starostů pražských žup
místo: , pořadatel: pražské župy
přidat do kalendáře
10.11.Porada náčelnictva ČOS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
11.11.Sraz župních náčelníků a náčelnic
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
11.11.Sraz župních zdravotníků ČOSkaždoroční sraz župních zdravotníků
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
12.11.Seminář Zdr.TV
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
12.11.Župní sraz cvičitelů a doškolovací seminář - libeňská sokolovnatradiční podzimní sraz cvičitelů a doškolovací seminář
místo: Praha 8, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
14.11.8. Burza knih v libušské sokolovněburza knih
místo: Praha 4, Libuš, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
17.11.TeamGym Junior/Malý TeamGym - malá oblast
místo: Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
18.11.Chlapi v tělocvičně
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
25.11.Akademie Sokola Libeň - předběžný termín
místo: Praha 8, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
25.11.Plavání ve sportovní všestrannosti
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
26.11.Atletika ve sportovní všestrannosti
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
2.12.Badmintonový turnaj - Sletová akceTurnaj dvouhry ženy, dvouhry muži.
místo: Mšené-lázně, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
2.12.Malý TeamGym - malá oblast
místo: Praha, Vršovice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
2.12.Předvánoční setkání cvičitelů ČOS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
2.12.Přehlídka pódiových skladeb - open
místo: Ostrava, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
3.12.TeamGym Junior - malá oblast
místo: Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
7.12.Mikulášská nadílka - Sokol Libeň
místo: , pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
9.12.TeamGym Junior - oblast východ
místo: Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
10.12.Malý TeamGym - oblast východ
místo: Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
16.12.Malý TeamGym - oblast západ
místo: Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
17.12.Běh Boudeckou roklí
místo: Mšeno, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
17.12.TeamGym Junior - oblast západ
místo: Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
25.12.Turnaj ve stolním tenisu
místo: T.J. Sokol Stříbrná Skalice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
27.5.2018Oblastní slet v Brandýse nad Labem
místo: Brandýs nad Labem, pořadatel: pražské župy
přidat do kalendáře
14.-19.7.2018Eurogym 2018 – European Gym for Life Challenge 2018
místo: Lutych, Belgie, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
7.-13.7.2019Gymnaestrada
místo: Dornbirn, pořadatel: jiná organizace
přidat do kalendáře