Služby serveru SOKOL.CZ

Export kalendáře

Server sokol.cz umožňuje vložení kalendáře akcí do Vámi používaného klienta.

S kalendářem umí pracovat následující aplikace:

Seznam akcí

Stažení celého kalendáře do souboru ICS

Pro vložení do online služeb např. Google kalendáře či pro vložení do Vaší aplikace jako internetový kalendář (např. Outlook) použijte následující URL kalendáře: http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar .

Příklad postupu pro Google kalendář

  1. přihlašte se na google.cz Vašim Google účtem
  2. zvolte aplikaci Kalendář
  3. v levé části obrazovky klikněte na šipku za volbou Jiné kalendáře
  4. v zobrazeném menu zvolte Přidat pomocí adresy URL
  5. jako adresu kalendáře uveďte http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar

Příklad postupu pro Outlook

  1. spusťe Outlook
  2. zvolte Kalendář
  3. klikněte pravým tlačítkem na volbu Jiné kalendáře
  4. v zobrazeném menu zvolte Přidat kalendář - Z Internetu
  5. jako adresu kalendáře uveďte http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar

Řadit seznam podle: datumu akce nebo datumu vložení akce


Aktuální nejbližší akce

DatumNázev akcePopis / Místo konání
6.10.Památný den sokolstva v Libni
místo: 180 00 Praha 8, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
7.10.8X v Kamenném Újezdě
místo: Kamenný Újezd, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
7.10.Akce k památnému dni sokolstva 2022
místo: Uherské Hradiště, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
7.-9.10.Cvičitel seniorů III. třídyŠIII
místo: 118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
7.10.Florbalová noc 2022
místo: Brno, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
7.10.Kolečková brusle 2022
místo: Praha 4, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
7.10.Sokolská kapka krve - hromadný odběr v Tyršově domě - říjen 2022
místo: Praha, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
7.10.Sokolská světla 2022
místo: Zdiby, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Den Sokolstva Kraslice 2022
místo: Kraslice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Divadelní představení Kaktusový květ
místo: Strančice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Chlapácký dvojboj 2022
místo: Praha-Radotín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Lampionový průvod - Památný den sokolstva
místo: Moravské Budějovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Lampionový průvod v Říčanech
místo: Říčany, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek
místo: 118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
8.10.Noc sokoloven Morkovice 8.10.2022
místo: Morkovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Oslavy 160 let od založení TJ Sokol Kolín
místo: Kolín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.oslavy Dne sokolstva
místo: Blovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Památný den Sokolstva
místo: Jilemnice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Památný den sokolstva 2022 - T. J. Sokol Kostelany
místo: Kostelany, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Památný den sokolstva 2022 - TJ Sokol Čelákovice
místo: Čelákovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Památný den Sokolstva 2022 v MB
místo: Mladá Boleslav, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
8.10.Památný den sokolstva 8.10.2022
místo: Morkovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Památný den sokolstva 8.října 2022 Bystřice pod Hostýnem
místo: Bystřice pod Hostýnem, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Památný den Sokolstva Alšovice 2022
místo: Alšovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Památný den sokolstva-večer sokolských světel
místo: Padochov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Pouštění lodiček Huntířov
místo: Huntířov n/J, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Pouštění světel po Jizeře 2022
místo: Železný Brod, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Přebor župy v přespolním běhu
místo: Dalešice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Předávání repliky historického praporu jednoty z roku 1872
místo: Morkovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Slavnostní nástup Hradní stráže a Sokolské stráže
místo: Praha 1, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Sobotní večeře - Památný den sokolstva
místo: Bratříkov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.-9.10.Sraz župních vedoucích seniorekS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
8.-9.10.Sraz župních vedoucích ženS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
8.10.Turistický pochod
místo: Svratouch, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Večer sokolských světel 2022 Dubicko
místo: Dubicko, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Večer sokolských světel 2022 Hodslavice
místo: Hodslavice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Večer sokolských světel Dobříš 2022
místo: Dobříš, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Večer sokolských světel na Orlici
místo: Potštejn, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Večer sokolských světel se Sokolem Mohelno
místo: Mohelno, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Večer sokolských světel Spořilov 2022
místo: Praha 4, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Velký podzimní výlet 2022
místo: Plzeň - Doubravka, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Všichni společně v pohybu aneb Ukaž, co ještě umíš! - T. J. Sokol Hranice 2022
místo: Hranice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Výlet se sokolíkem Pepíkem do Voděradských bučin
místo: Voděradské Bučiny, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Vzpomínková akce na manžele Staré + večer sokolských světel
místo: Šestajovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.10.Zájezd do Babiččina údolí a Adršpašských skal
místo: Podomí, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
9.10.9.ročník Běh do Vyšehradských schodů
místo: Praha 2, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
9.10.Drakiáda 2022
místo: Kařez, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
9.10.Drakiáda Dobříš 2022
místo: Dobříš, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
9.10.Míčové hry do hodin žactva a dorostu
místo: 118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
11.10.Památný den sokolstva
místo: SOKOLOVNA KOŠŤÁLOV, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
11.10.Večer sokolských světel 2022 Olomouc-Bělidla
místo: Lávka přes řeku Bystřičku, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
14.-16.10.Sraz župních vedoucích PP, Pramen řeky RokytkyS
místo: Říčany, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
15.10.Netradiční kulturní památkyTUR
místo: Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
15.10.Podještědské divadelní slavnosti 2022 - dětské představení
místo: Proseč pod Ještědem, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
15.10.Podještědské divadelní slavnosti 2022 - večerní představení
místo: Proseč pod Ještědem, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
15.10.Říjnová Bukovina 2022
místo: Moravské Budějovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
15.10.Společenský večer 120 let župy Pernštejnské
místo: Tišnov , pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
15.-16.10.Sraz župních vedoucích RDPD S
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
16.10.Párová a silová akrobacie
místo: 118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
21.-23.10.Cvičitel RDPD II. třídy - 4. konzultaceŠII
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
21.-23.10.Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 4. konzultaceŠII
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
21.10.sázení okrasných rostlin
místo: Nová Hospoda, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
21.10.Strašidelné odpoledne 2022
místo: Kralupy nad Vltavou, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.10.OSLAVY VÝROČÍ TJ SOKOL MORAVSKÉ KNÍNICE
místo: MORAVSKÉ KNÍNICE, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.10.Rozhodčí florbalu ČOS
místo: Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
22.10.Setkání s vinaři 2022
místo: Brno, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.10.-20.8.Shotokan Cup Sokol Vamberk – Významná soutěž OS v karate
místo: Vamberk, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.10.Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších ženS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
22.-23.10.Svatohavelská zábava
místo: Panenský Týnec, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.10.Valšácký bál
místo: Valcha, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.10.Dílničky HALLOWEEN 2022
místo: Proseč pod Ještědem, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.10.Využití bosu v hodinách všestrannosti
místo: Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
24.10.Loutkové představení 10/2022 Sokol Libeň
místo: Praha 8, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Běh republiky Zlatá Olešnice
místo: Zlatá Olešnice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Odhalení pamětní desky Jinřicha Tomáška Bystřice pod Hostýnem
místo: Bystřice pod Hostýnem, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Podomské Prďák
místo: Skuhrov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Pochod na Říp
místo: Roudnice nad Labem, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.SBR 2022 Jablonec nad Nisou
místo: Jablonec nad Nisou, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh repubiky Kamenice
místo: Kamenice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky 2022 Bystřice pod Hostýnem
místo: Bystřice pod Hostýnem, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky 2022 Jedovnice
místo: Jedovnice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Babice nad Svitavou 2022
místo: Babice nad Svitavou, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Brno
místo: Brno, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Březník
místo: Březník, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Děčín
místo: Děčín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Dobříš
místo: Dobříš, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Dolní Újezd
místo: Dolní Újezd, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Hluboká nad Vltavou
místo: Hluboká nad Vltavou, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Hora Svaté Kateřiny
místo: Hora Svaté Kateřiny, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Horoměřice
místo: Horoměřice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Choceň
místo: Choceň, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Jablůnka-Pržno
místo: Jablůnka, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Kačice
místo: Kačice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Kamenice
místo: Kamenice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Komárov
místo: Komárov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Kroměříž
místo: Kroměříž, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Libochovice
místo: Libochovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Lomnice nad Popelkou
místo: Lomnice nad Popelkou, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Lužice
místo: Lužice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Malá Hraštice
místo: Malá Hraštice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Milovice
místo: Milovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Mníšek pod Brdy
místo: Mníšek pod Brdy, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Mšené-Lázně
místo: Mšené-Lázně, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Náměšť na Hané
místo: Náměšť na Hané, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Nový Bydžov
místo: Nový Bydžov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Okříšky
místo: Okříšky, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Opava
místo: Opava, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Ostrava
místo: Proskovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Písek 2022
místo: Písek, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Poděbrady
místo: Poděbrady, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Praha
místo: Praha, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Prostějov
místo: Prostějov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Přerov
místo: Přerov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Roztoky
místo: Roztoky u Prahy, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Syrovice
místo: Syrovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Telč
místo: Telč, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Terezín 2022
místo: Terezín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský běh republiky Vysoké Mýto
místo: Vysoké Mýto, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
30.10.halloween - dlabání dyní
místo: Nová Hospoda, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
4.11.Porada náčelnictva ČOS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
5.11.Podzimní burza 2022
místo: Praha 4, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
5.-6.11.Sraz župních náčelníků a náčelnicS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
5.11.Stezka odvahy 2022
místo: Padochov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
6.11.Inspirace do hodin pro muže
místo: 118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
6.11.Playfight/Inspirace do hodin pro mužeSE
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
6.11.Pohádkové cvičení nejen pro předškoláky IISE
místo: 118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
10.11.Akademie Sokol Karlín
místo: Praha 8 Karlín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
11.-13.11.Cvičitel RDPD II. třídy - 5. konzultaceŠII
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
11.-13.11.Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 5. konzultaceŠII
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
11.11.Martinské putování 2022
místo: Brno - Komín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
11.11.Večer světel 2022
místo: Dobroměřice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
12.11.Loutkové divadlo
místo: Skuhrov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
12.11.Martinský volejbalový turnaj žen
místo: Brno, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
12.11.Posvícenské posezení s vepř. hody
místo: Skuhrov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
12.11.Společenský večer Sokola 2022
místo: Železný Brod, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
12.11.Svatomartinská zábava 2022
místo: Poniklá, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
17.11.Běh 17. listopadu
místo: Blovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
18.-20.11.Cvičitel seniorů III. třídy - 2. konzultaceŠIII
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
19.11.Losovaný turnaj ve volejbale 2022
místo: Poniklá, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
19.-20.11.Memoriál Jana Gajdoše 2022
místo: Brno, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.11.Turnaj v kulečníku3 2022
místo: Padochov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.-26.11.LEGOprojekt
místo: Okrouhlice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
26.11.Akademie 150 let Sokola v Uherském Hradišti
místo: Uherské Hradiště, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
26.11.Festival amatérských kapel
místo: Padochov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
26.11.gala večer
místo: Valcha, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
26.11.Kateřinská zábava v Čebíně 2022
místo: Čebín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
26.11.Plavání II.
místo: Kozinova ul., pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
26.11.Předvedení sletových skladeb
místo: Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
26.11.Sokol Grand Prix Brno – Významná soutěž ČOS ve sportovní gymnastice
místo: Brno, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
26.11.Stolní tenis turnaj
místo: , pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
27.11.Akademie 2022
místo: Praha, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
27.11.Akademie Sokola Libeň vol.2 2022
místo: Praha 8, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
27.11.mikulášská pro děti Valcha
místo: Valcha, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
27.11.župní doškolovací sraz
místo: Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
28.11.-28.10.Sokolský běh republiky Sokolov 2022
místo: Sokolov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.11.Vítání Krakonoše
místo: Jilemnice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
3.-4.12.Cvičitel RDPD II. třídy - zkouškyŠII
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
3.-4.12.Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - zkouškyŠII
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
3.12.Předvánoční setkání cvičitelůSET
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
4.12.Mikulášská besídka 2022
místo: Proseč pod Ještědem, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
5.12.Mikuláš v ulicích 2022
místo: Padochov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
5.12.Mikulášská a čertovská
místo: Letohrad, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
7.12.Mikulášská nadílka
místo: Jilemnice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
9.12.rozsvícení vánočního stroumku Nová Hospoda
místo: Nová Hospoda, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
10.12.Painbolový turnaj
místo: Valcha, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
10.12.Vánoční trhy v Padochově 2022
místo: Padochov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
11.12.Adventní koncert Huntířov
místo: Skuhrov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
12.12.Vánoční speciál pro věrnou gardu
místo: Jilemnice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
14.12.Vánoční speciál
místo: Jilemnice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
14.12.Zpíváme koledy před MŠ 2022
místo: Padochov - MŠ, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
17.12.Vánoční turnaj v malé kopané
místo: Skuhrov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
17.12.Vánoční turnaj v malé kopanné
místo: Podomí, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
17.12.XIX. Vánoční lidové zvyky s Formany
místo: Slatiňany, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
18.12.Vánoční florbalový turnaj mužů 2022
místo: Brno, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.12.vánoční advent Nová Hospoda
místo: Nová Hospoda, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.12.Vánočni běh
místo: , pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.12.Vánoční bruslení 2022
místo: Třemošná, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
25.12.turnaj v šachu a dámě
místo: Benešov u Semil, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
26.12.Štěpánská zábava
místo: Rokytnice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
27.12.rozsvícení stromečku
místo: Valcha, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.12.Netradiční pětiboj na Košově
místo: Lomnice nad Popelkou, Košov 2, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
29.12.Badmintonový turnaj 2022
místo: Padochov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
29.12.Silvestrovský turistický pochod
místo: Skuhrov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
30.12.Silvestrovský pochod s obědem
místo: Padochov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
31.12.Silvestr na sokolovně 2022
místo: Padochov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
31.12.silvestrovská zábava
místo: Nová Hospoda, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
31.12.Silvestrovský běh 2022
místo: Lysá nad Labem, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
31.12.Silvestrovský výšlap - ukončení roku 2022
místo: Velké Pavlovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
31.12.Výšlap ke Třem smrkům
místo: Podomí, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
14.1.2023Šibřinky
místo: Rokytnice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
15.1.2023Dětské šibřinky
místo: Rokytnice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
11.2.2023Memoriál Jana Vorla 2023
místo: Praha 8, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
11.3.2023Dětský maškarní karneval Lukavice
místo: 56151 Letohrad, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
11.3.2023Fotbalový ples
místo: Rokytnice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.4.2023Závod ve Všestrannosti
místo: Příbram, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře