Služby serveru SOKOL.CZ

Export kalendáře

Server sokol.cz umožňuje vložení kalendáře akcí do Vámi používaného klienta.

S kalendářem umí pracovat následující aplikace:

Seznam akcí

Stažení celého kalendáře do souboru ICS

Pro vložení do online služeb např. Google kalendáře či pro vložení do Vaší aplikace jako internetový kalendář (např. Outlook) použijte následující URL kalendáře: http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar .

Příklad postupu pro Google kalendář

  1. přihlašte se na google.cz Vašim Google účtem
  2. zvolte aplikaci Kalendář
  3. v levé části obrazovky klikněte na šipku za volbou Jiné kalendáře
  4. v zobrazeném menu zvolte Přidat pomocí adresy URL
  5. jako adresu kalendáře uveďte http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar

Příklad postupu pro Outlook

  1. spusťe Outlook
  2. zvolte Kalendář
  3. klikněte pravým tlačítkem na volbu Jiné kalendáře
  4. v zobrazeném menu zvolte Přidat kalendář - Z Internetu
  5. jako adresu kalendáře uveďte http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar

Řadit seznam podle: datumu akce nebo datumu vložení akce


Aktuální nejbližší akce

DatumNázev akcePopis / Místo konání
23.-24.2.Šibřinky pro dospělé
místo: České Budějovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.-25.2.Členské šibřinky
místo: Praha 8, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.2.Dětské Šibřinky
místo: Praha 8, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.2.Dětské šibřinky
místo: České Budějovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.2.Jógové rozcvičky pro děti SE
místo: Olomouc , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
24.2.Kontrolní sraz sletové skladby Cirkus
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
24.2.První pomoc pro členy ČOS ÚŠ ČOS ve spolupráci se zdravotní komisí OV ČOS pořádá toto školení pro cvičitele, činovníky a ostatní zájemce - úspěšný účastník získává kvalifikaci Zdravotník zotavovacích akcí.
místo: Praha - Tyršův dům, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
24.-25.2.První pomoc pro členy ČOS – 1. konzultace Š
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
24.-25.2.Trenér trampolín III. třídy – 1. konzultace ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
25.2.Kontrolní sraz sletové skladby Děti, to je věc !
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
3.3.Kontrolní sraz sletové skladby V peřině
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
3.3.ŠPLH SCHODIŠTĚM XXII. ročníkZávod je zařazen do série Velkých cen ve šplhu na 8 m laně
místo: Praha 2, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
10.3.15. výročí založení Mužského sboru Vlčnov
místo: Vlčnov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
10.3.Cvičení podle Feldenkraise SE
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
10.3.Kontrolní sraz sletové skladby Méďové
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
10.3.Slavnostní zasedání v Aule Karolina
místo: Česká republika, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
10.-11.3.Trenér trampolín III. třídy – 2. konzultace ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
11.3.Kontrolní sraz sletové skladby Noty
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
11.3.Pečujeme o své tělo SE
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
16.-18.3.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy – 1. konzultace ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
16.3.Valná hromada T.J.Sokol Rakovník
místo: Rakovník , pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
17.3.Kineziotaping pro cvičitele II SE
místo: Olomouc , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
17.3.Kontrolní sraz sletové skladby Spolu
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
18.3.Kontrolní sraz sletové skladby Borci
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
18.3.TeamGym – Junior žactva a dospělých pro rok 2018 - soutěže SPV Praha PRAHA – OPEN 2018 Bulletin č. 4
místo: Praha 2, pořadatel: ČASPV
přidat do kalendáře
22.3.Ve zdravém těle, zdravý duchkonference, na které se o pohybu dětí nejen mluví!
místo: Praha, pořadatel: jiná organizace
přidat do kalendáře
23.-25.3.Cvičitel rodičů a dětí, předškolních dětí III. třídy – 2. konz. ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
24.3.První pomoc pro členy ČOS - doškoleníÚŠ ČOS ve spolupráci se zdravotní komisí OV ČOS pořádá toto doškolení nejen pro držitele průkazu ZZA
místo: Praha - Tyršův dům, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
24.-25.3.První pomoc pro členy ČOS – 2. konzultace Š
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
24.3.První pomoc – doškolení SE
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
24.3.Přehlídka pódiových skladeb a skladeb Aerobik Team
místo: Praha,Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
24.3.Sokolské Šibřinky aneb dětský maškarní báldětský maškarní bál
místo: Ostroměř, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
25.3.MEMORIÁL V. STRAKY – VRŠOVICEGYM – OPEN 11. ROČNÍK
místo: Praha 10, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
26.3.Vyhlášení Sportovce Sokola
místo: Česká republika, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
27.3.9. Burza knihBurza knih - přineste knihy, které máte přečtené, nemáte na ně doma místo a chcete je nabídnout dalším čtenářům.
místo: Praha 4 - Libuš, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
4.-6.4.Výcvik sokolů u Hradní stráže
místo: Praha, pořadatel: vzdělavatelský sbor
přidat do kalendáře
6.-8.4.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy – 2. konzultace ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
6.4.Porada náčelnictva ČOS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
7.4.Cvičení podle Feldenkraise opakováníČ, akce 18-023
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
7.4.Oblastní přebor východ - florbal kategorie l.a +l.b
místo: Frýdlant nad Ostr., pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
7.4.Sraz župních náčelníků a náčelnic
místo: Praha, TD, P1, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
12.4.Gym zóna ČOS - FOR KIDS
místo: Praha, Letňany, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
14.4.Funkční trénink II SE
místo: Olomouc , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
14.4.Kineziotaping pro cvičitele II SE
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
14.4.Oblastní přebor východ - florbal kategorie lll.
místo: Šumperk, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
14.4.Oblastní přebor západ - florbal kategorie l. a
místo: Praha TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
14.4.Pohybové a míčové hry předškolní a mladší školní věk SE
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
14.4.Seminář ZTv - pořádá OSSV ČB
místo: České Budějovice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
15.4.Akrojóga SE
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
15.4.Cvičení na nestabilních plochách (gymball, BOSU, čočka) SE
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
15.4.Oblastní přebor západ - florbal kategorie l. b
místo: Praha TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.4.Oblastní přebor východ - florbal kategorie ll.
místo: Brno l., pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.4.Oblastní přebor západ - florbal kategorie ll.
místo: Praha,Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.4.Sraz župních vedoucích Zdr.TV
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
22.4.Oblastní přebor západ - florbal kategorie lll.
místo: Praha,Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
28.4.Pochod "Krajem českých sklářů"XLIV. ročník dálkového a turistického pochodu "Krajem českých sklářů"
místo: Pěnčín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
5.5.Cvičitel rodičů a dětí, předškolních dětí III. třídy – zkoušky ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
6.5.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy – zkoušky ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
12.-13.5.Oblastní slet - Župa Jihočeská - Písek
místo: Písek, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
12.5.Přebor ČOS ve florbalu - finále
místo: Praha,Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
12.-13.5.Sletová soutěž 2018 - Mezinárodní turnaj v badmintonu dospělých (ČR-SR-PL)
místo: Dobruška, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
12.5.Sokolské putování Českým středohořím
místo: Teplice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
12.5.Župní slet Benátky nad Jizerou
místo: Benátky nad Jizerou, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
12.5.Župní slet Libouchec
místo: Libouchec, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
18.-20.5.Přebor ČOS ZZZ (Zálesácký závod zdatnosti)
místo: Doubí, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
18.-20.5.Sletová soutěž 2018 - Český pohár v trampolíně
místo: Praha - Kampa, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
18.-20.5.Sletová soutěž 2018 - přebory mládeže v zápase
místo: Hnidousy/Motyčín, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
19.-21.5.Tyršův Oetz
místo: Oetz, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
19.5.Župní slet - župa Podkrkonošská-Jiráskova - Dvůr Králové
místo: Dvůr Králové / Labem , pořadatel: župa
přidat do kalendáře
20.5.Korálkové odpoledneZábavné odpoledni pro děti a jejich rodiče
místo: Třemošná, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
20.5.Místní slet - župa Plzeňská - Spálené Poříčí
místo: Spálené Poříčí, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
20.5.Župní slet - Župa Krále Jiřího - Jedovnice
místo: Jedovnice, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
20.5.Župní slet Kladno - Sletiště
místo: Kladno, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
26.5.Krajský slet - Třebíč
místo: Třebíč, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
26.5.Místní slet - Moravičany
místo: Moravičany, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
26.5.Oblastní slet - Trnávka
místo: Městečko Trnávka, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
26.-27.5.Přebor ČOS - všestrannost mladšího žactva
místo: Prostějov, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
26.5.Sletová soutěž - Velká cena Zdeňka Ludvíka v judu
místo: Prostějov, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
26.5.Župní slet - Hranice
místo: Hranice, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
26.-27.5.Župní slet - Veselý nad Moravou
místo: Veselí nad Moravou, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
26.5.Župní slet - župa Jičínská-Bergrova - Jičín
místo: Jičín, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
26.5.Župní slet - Župa Plzeňská - Blovice
místo: Blovice, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
27.5.Oblastní slet v Brandýse nad Labem
místo: Brandýs nad Labem, pořadatel: pražské župy
přidat do kalendáře
27.5.Župní slet - Pernštejnská - Tišnov
místo: Tišnov, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
27.5.Župní slet Veselí nad Moravou
místo: Veselí nad Moravou, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
28.5.-3.6.Move Week
místo: ČR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
2.6.Oblastní slet - župa Severočeská - Děčín
místo: Děčín , pořadatel: župa
přidat do kalendáře
2.-3.6.Přebor ČOS - všestrannost st. žactva, dorostu a dospělých
místo: Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
2.6.Župní slet Olomouc
místo: Olomouc, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
3.6.Krajský slet - župa Orlická - Hradec Králové
místo: Hradec Králové , pořadatel: župa
přidat do kalendáře
3.6.Krajský slet Ostrava
místo: Ostrava, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
3.6.Veřejné cvičení sletových skladeb - Židlochovice
místo: Židlochovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
3.6.Župní slet Vyškov
místo: Vyškov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.-10.6.Táborové hry SE
místo: Jurenkova os. , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
9.-10.6.Krajský slet - župa Ještědská - Turnov
místo: Turnov, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
9.6.Krajský slet - župa Jihočeská - české Budějovice
místo: České Budějovice, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
9.-10.6.Sletová soutěž 2018 - badminton U15, U17
místo: Plzeň - Doubravka, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
9.6.Župní slet - Prostějov
místo: Prostějov, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
9.6.Župní slet - župa Jungmannova - Komárov
místo: Komárov, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
9.-10.6.Župní slet Pardubice
místo: Pardubice, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
10.6.Krajský slet - župa Jana Máchala - Brno
místo: Brno, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
10.6.Župní slet Dubicko
místo: , pořadatel: župa
přidat do kalendáře
10.6.Župní slet Valašské Meziříčí
místo: Valašské Meziřící, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
15.-17.6.Sletová soutěž 2018 - florbal- akad. výběry ČR, SR, S.KV, S.Pa I
místo: Praha - Královské Vinohrady, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
15.-17.6.Sletová soutěž 2018 - Sportovní gymnastika MČR, MU, finále sl. sou.
místo: Praha - Vršovice, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
16.6.Krajský slet - župa Komenského - Uherský Brod
místo: Uherský Brod , pořadatel: župa
přidat do kalendáře
16.6.Krajský slet - župa Středomor.-Kratochvílova - Přerov
místo: Přerov, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
16.6.Místní slet - župa Podkrkonošská-Jiráskova - Nový Hrádek
místo: Nový Hrádek, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
16.6.Oblastní slet - župa Plzeňská - Plzeň
místo: Plzeň, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
16.6.Župní slet - župa Blanická
místo: Votice, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
16.6.Župní slet - župa Sladkovského - Louny
místo: Louny, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
17.6.Župní slet - župa Tyršova - Pečky
místo: Pečky - AFK, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
21.-24.6.Sletová soutěž 2018 - basketbal U17
místo: Praha, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
22.-23.6.Přespání v SokolePřespání v sokolovně se spoustou aktivit
místo: Třemošná, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
23.6.Župní slet Bystřice pod Hostýnem
místo: Bystřice pod Hostýnem, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
24.-26.6.Sletová soutěž 2018 - házená dorost - Sokol Cup V4
místo: Nové Veselí, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
1.-7.7.Hlavní sletové dny Praha
místo: Praha, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
1.7.Se Sokolem za kopečky 17. výstup na Petřín
místo: Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
7.-14.7.Mezinárodní setkání cvičitelů Sokola
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
7.-14.7.Mezinárodní setkání cvičitelů | International meeting for Sokol Instructors
místo: Praha, Tyršův dům, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
14.-19.7.Eurogym 2018 – European Gym for Life Challenge 2018
místo: Lutych, Belgie, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
23.-26.8.Pochod Giacoma Casanovy, cyklistický sraz
místo: Duchcov, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
15.-16.9.Turistický pochod
místo: Děčín, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
15.-16.9.Tyršův Děčín IV.
místo: Děčín, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
17.-23.9.Sokol spolu v pohybu
místo: ČR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.-23.9.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy – základ ŠIII
místo: Olomouc , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
22.9.Nářadí zábavně a netradičně pro žactvo SE
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
22.9.Sokolská plavba po Vltavě
místo: Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
23.9.Sraz župních vedoucích jógy
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
28.-30.9.Rekondiční pobyt - pořádá OSSV ČB
místo: Poněšice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
5.-7.10.Celostátní sraz PP
místo: Drhleny, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
5.-7.10.Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy – odborná část ŠIII
místo: Olomouc , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
6.-7.10.Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyň
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
13.-14.10.Cvičitel parkouru III. třídy – 1. konzultace ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
13.10.Feldenkrais pro děti SE
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
13.10.Florbalový seminář SE
místo: Olomouc , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
13.-14.10.Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších žen
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
13.-14.10.Sraz župních vedoucích pohybových aktivit s hudbou
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
19.-21.10.Cvičitel aerobiku III. třídy – 1. konzultace ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
19.-21.10.Cvičitel zdravotní tělesné výchovy III. třídy – 1. konzultace ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
19.-21.10.Sraz župních vedoucích PP
místo: upřesníme, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
20.10.Gymnastika pro cvičitele – základy SE
místo: Olomouc , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
20.-21.10.Sraz župních vedoucích žen a seniorek
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
27.-28.10.Cvičitel parkouru III. třídy – 2. konzultace ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
27.-28.10.Seminář TGJ Š
místo: Olomouc , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
28.10.Sokolský turistický sraz na Blaníku
místo: Louňovice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
28.10.Tradiční výstup na Blaník
místo: Louňovice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
3.-4.11.Sraz župních vedoucích RDPD
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
9.-11.11.Cvičitel aerobiku III. třídy – 2. konzultace ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
9.-11.11.Cvičitel zdravotní tělesné výchovy III. třídy – 2. konzultace ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
9.11.Porada náčelnictva ČOS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
10.-11.11.Cvičitel parkouru III. třídy – zkoušky ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
10.11.Sraz župních náčelníků a náčelnic
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
10.11.Sraz župních zdravotníků ČOS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
23.-25.11.Mezinárodní seminář pro cvičitele RDPD – PaCH 2018 SE
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
1.12.Cvičitel zdravotní tělesné výchovy III. třídy – zkoušky ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
1.12.Funkční trénink – síla a mobilita SE
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
2.12.Cvičitel aerobiku III. třídy – zkoušky ŠIII
místo: Praha , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
7.-13.7.2019Gymnaestrada
místo: Dornbirn, pořadatel: jiná organizace
přidat do kalendáře