Služby serveru SOKOL.CZ

Export kalendáře

Server sokol.cz umožňuje vložení kalendáře akcí do Vámi používaného klienta.

S kalendářem umí pracovat následující aplikace:

Seznam akcí

Stažení celého kalendáře do souboru ICS

Pro vložení do online služeb např. Google kalendáře či pro vložení do Vaší aplikace jako internetový kalendář (např. Outlook) použijte následující URL kalendáře: http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar .

Příklad postupu pro Google kalendář

  1. přihlašte se na google.cz Vašim Google účtem
  2. zvolte aplikaci Kalendář
  3. v levé části obrazovky klikněte na šipku za volbou Jiné kalendáře
  4. v zobrazeném menu zvolte Přidat pomocí adresy URL
  5. jako adresu kalendáře uveďte http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar

Příklad postupu pro Outlook

  1. spusťe Outlook
  2. zvolte Kalendář
  3. klikněte pravým tlačítkem na volbu Jiné kalendáře
  4. v zobrazeném menu zvolte Přidat kalendář - Z Internetu
  5. jako adresu kalendáře uveďte http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar

Řadit seznam podle: datumu akce nebo datumu vložení akce


Aktuální nejbližší akce

DatumNázev akcePopis / Místo konání
2.12.Mikulášská akademie v T.J.Sokol Pardubice I
místo: Pardubice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
2.12.Mikulášská cvičební hodina gymnastiky a předškolních dětí
místo: Mladá Boleslav, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
2.12.Mikulášská nadílka T.J.Sokol Praha Královské Vinohrady
místo: Praha 2, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
4.-5.12.Cvičitel zdravotní tělesné výchovy III. třídy, zkouškyŠIII
místo: , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
4.12.Memoriál Ády Hochmanna - 17. ročník
místo: Praha 2, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
4.12.Mikulášská besídka Koterov
místo: Plzeň - Koterov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
4.12.Mikulášská taneční zábava s nadílkou pro dospělé
místo: Praha 2, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
5.12.Hrátky s Mikulášem 2021
místo: Chocerady, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
5.12.Mikulášská nadílka 2021
místo: Blovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
5.12.Mikulášská nadílka v Křimicích
místo: Křimice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.12.Chodíme pro radost
místo: Praha Vítkov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.12.předvánoční mikuláška hodina
místo: Sokol Plzeň V., pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
9.12.Školení Google: III. VYHLEDÁVÁNÍ
místo: , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
10.-12.12.Instruktor gymnastiky 10. konzultaceŠII
místo: , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
11.12.Painbolový turnaj
místo: Sokol Valcha, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
11.12.Předvánoční benefiční večer
místo: Kroměříž, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
11.12.Předvánoční tvoření a dětská diskotéka
místo: Kroměříš, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
11.12.TeamGym Junior - oblast východ
místo: Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
11.12.TeamGym Junior - oblast západ
místo: 120 00 Praha 2-Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
12.12.Malý TeamGym - oblast východ
místo: Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
12.12.Malý TeamGym - oblast západ
místo: 120 00 Praha 2-Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
15.12.Chodíme pro radost
místo: Praha Lhotka, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
16.12.Vánoční hodina T. J. Sokol Praha Královské Vinohrady
místo: Praha 2, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
17.12.Adventní koncert
místo: Cítov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
17.12.Adventní světýlka
místo: Praha, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.12.divadelní představení
místo: Sokol Valcha, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
24.12.vánoční bruslení
místo: Třemošná, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
26.12.Štěpánský běh
místo: Syrovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
29.12.Netradiční pětiboj na Košově
místo: Lomnice nad Popelkou, Košov, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
29.12.Vánoční turnaj ve stolním tenise
místo: Jasenná, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
7.-9.1.2022Instruktor gymnastiky, zkoušky
místo: , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
7.-9.1.2022Nejen pohybem živ je Sokol
místo: 118 01 Malá Strana, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.-23.1.2022Zimní seminář PP
místo: Jeseníky, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
29.1.2022Přebor ČOS TeamGym Junior
místo: 118 01 Malá Strana, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
3.2.2022Školení Google: V. DOKUMENTY GOOGLE
místo: , pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
20.-22.5.2022Přebor ČOS ZZZ
místo: Olomouc - Radíkov, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
27.-29.5.2022Přebor ČOS ve všestrannosti mladšího žactva
místo: Pardubice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
3.-5.6.2022Přebor ČOS ve všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých
místo: Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
16.-17.9.2022Raptor Děčín 20222
místo: Děčín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře