V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce

ČERVENEC
9.7.Volejbalový turnaj O chlenskou husu
Chleny, pořadatel: T.J. Sokol Chleny
11.-15.7.Příměstský tábor Gymnastikou kolem světa
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
Příměstský tábor I.-2022
Praha - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
příměstský tábor sokola Olomouc - Nové Sady
Olomouc - Nové Sady, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Nové Sady
Přímětský tábor – PŘÍRODA KOLEM NÁS
Proseč pod Ještědem, pořadatel: T.J. Sokol Proseč pod Ještědem
11.-29.7.Příměstský gymnastický tábor
Příbram, pořadatel: T.J. Sokol Příbram
Příměstský gymnastický tábor
Příbram, pořadatel: T.J. Sokol Příbram
15.7.Letní kino 1 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
16.7.Italská noc I 2022 Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Koncert MTO Universal Praha
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Bzí
16.-17.7.Zbrašínská pouť
Zbrašín, pořadatel: T.J. Sokol Zbrašín - Hořany
16.-30.7.Letní tábor - Ostružnu u Jičína 10. ročník
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
17.7.Maratón a půlmaratón Těpeře 2022
Těpeře, pořadatel: T.J. Sokol Těpeře
turnaj v minikopané
Benešov u Semil, pořadatel: T.J. Sokol Benešov u Semil
18.-22.7.Příměstský tábor Survival camp
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
18.-23.7.Příměstský tábor Třemošná 2022
Třemošná, pořadatel: T.J. Sokol Třemošná
23.7.Memoriál Bohouše Nováčka 2022 Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Přehlídka countryových kapel
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
24.7.Hodový turrnaj v NH
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
25.-29.7.Příměstský tábor Cestování časem
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
30.7.Turnaj v líném tenise
Okrouhlice, pořadatel: T.J. Sokol Okrouhlice
30.7.-6.8.Tábor Spartan
Doksy, pořadatel: T.J. Sokol Maxičky
31.7.-13.8.Letní tábor Stěžov
, pořadatel: T.J. Sokol Příbram
SRPEN
6.8.Retrohraní se Sokolem 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Vystoupení na akci 100+
Náklo, pořadatel: T.J. Sokol Náklo
6.-13.8.Letní tábor Sokol Veselíčko 2022
Hněvkov, pořadatel: T.J. Sokol Veselíčko
7.8.běh z Benešova na Zlaté návrší
Benešov u Semil, pořadatel: T.J. Sokol Benešov u Semil
7.-14.8.Dětský tábor Pleš
Pleš, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň III. - Bory
8.-12.8.Příměstský tábor Sokol Praha VII
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Praha VII
Příměstský tábor všestrannosti
Říčany, pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice
Příměstský Tábor .. sportovní
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
13.8.Italská noc II 2022 Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Újezd
Košovská smeč
Lomnice nad Popelkou , pořadatel: T.J. Sokol Košov
Rozmarýnové hody 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
14.-27.8.Tábor Ledet 2022
Rajnochovice, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
15.-19.8.LETNÍ SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2022
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
Příměstský tábor II.-2022
Praha - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
19.-21.8.Sokolské letní stanování
Zbrašín, pořadatel: T.J. Sokol Zbrašín - Hořany
21.8.Open přebor ČOS ve volejbalu kadetek a juniorek
Olomouc, pořadatel: Česká obec sokolská
26.-27.8.Bourání tábora 2022 Olomouc-Bělidla
Táborová základna T.J. Sokol Olomouc-Bělidla - Doloplazy, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Bělidla
26.-28.8.XVII. setkání historických motocyklů čsl. výroby
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
27.8.letní kino 2 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Loučení s prázdninami 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Rozloučení s létem 2022
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
Sportovní den
Jílové u Prahy, pořadatel: T.J. Sokol Jílové u Prahy
Volejbalový turnaj s grilováním
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Děčín
ZÁŘÍ
1.-30.9.ŽENY V BĚHU
ŽIVANICE, pořadatel: T.J. Sokol Živanice
3.9.Běh zámeckou zahradou 2022
Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem
Souboj obcí Podoubraví
Nová Ves u Chotěboře, pořadatel: T.J. Sokol Nová Ves u Chotěboře
6.9.Turnaj v kulečníku 2 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
8.9.Seniorské hry 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
9.9.Dětský den v Sokole Radotín
Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Fotbalový turnaj dětí v rámci Týnských hodů
Týn nad Bečvou, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
10.9.Fotbalový zápas "staří vs.mladí"
Lesopark - Týn n/B, pořadatel: T.J. Sokol Týn nad Bečvou
Raptor Děčín 2022
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Maxičky
Sobotní večeře - Dočesná
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
sportovní den Přílepy
Přílepy, pořadatel: T.J. Sokol Přílepy
Turistický pochod "Se Sokolem za Rampušákem" 2022
Černilov, pořadatel: T.J. Sokol Černilov
Valšácké hry
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
11.9.JIlemnická 10
JIlemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Po hornických stezkách 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
12.9.Dětský den + akademie
Praha, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
12.-16.9.Týden otevřených dveří
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
14.9.Sokolení Sokol spolu v pohybu MB
Mladá Boleslav, pořadatel: T.J. Sokol Mladá Boleslav
16.-18.9.Tyršův Děčín září 2022
Děčín, pořadatel: Česká obec sokolská
17.9.Pod křídly Sokola 160 let
Olomouc- Nemilany, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Nemilany
Podolský sokolman 2022
Podolí u Uherského Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Podolí
Ponikelské posvícení 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
Hýbeme se se Sokolem 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
17.-18.9.Přebor ČOS ve florbalu
Enteria aréna, pořadatel: Česká obec sokolská
18.9.Výlet na Tyršův Děčín
Děčín, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
21.9.Sokolení-sportovní odpoledne pro děti i dospělé
Praha 4 - Libuš, pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Libuš
22.9.valšácký bloudil
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
23.9.Den se Sokolem
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
24.9.Kácení máje / stárkovské sele 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Noční běh - noční korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
Pochod na svatováclavské trhy Ivančice 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
VIII. národní přehlídka sokolských folklorních souborů Slatiňany
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
Volejbalový turnaj - mix 4+2 - Memoriál Blaženy Vavřenové - 6. ročník
Roudnice nad Labem, pořadatel: T. J. Sokol Roudnice nad Labem
24.9.-2.10.2. komárovský korienťák
Komárov, pořadatel: T.J. Sokol Komárov
27.9.Dětské podzimní atletické závody
Nová Paka, pořadatel: T.J. Sokol Nová Paka
28.9.70.000 kroků Jizerskými horami
Zásada, pořadatel: T.J. Sokol Zásada
ŘÍJEN
1.10.41.ročník Běh Karlínským sadem
Praha 8 - Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
2.10.Drakiáda na Kopajnách 2022
Čebín, pořadatel: T.J. Sokol Čebín
7.10.Akce k památnému dni sokolstva 2022
Uherské Hradiště, pořadatel: T.J. Sokol Uherské Hradiště
8.10.Divadelní představení Kaktusový květ
Strančice, pořadatel: T.J. Sokol Strančice
Památný den Sokolstva
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Památný den sokolstva-večer sokolských světel
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Pouštění světel po Jizeře 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
Sobotní večeře - Památný den sokolstva
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov
9.10.Chlapácký dvojboj 2022
Praha-Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
11.10.Večer sokolských světel 2022 Olomouc-Bělidla
Lávka přes řeku Bystřičku, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Bělidla
21.10.Strašidelné odpoledne 2022
Kralupy nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Kralupy nad Vltavou
22.10.Valšácký bál
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
22.-23.10.Svatohavelská zábava
Panenský Týnec, pořadatel: T.J. Sokol Panenský Týnec
28.10.Podomské Prďák
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Pochod na Říp
Roudnice nad Labem, pořadatel: Česká obec sokolská
LISTOPAD
5.11.Stezka odvahy 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
10.11.Akademie Sokol Karlín
Praha 8 Karlín, pořadatel: T.J. Sokol Karlín
12.11.Loutkové divadlo
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Posvícenské posezení s vepř. hody
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Společenský večer Sokola 2022
Železný Brod, pořadatel: T.J. Sokol Železný Brod
Svatomartinská zábava 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
19.11.Losovaný turnaj ve volejbale 2022
Poniklá, pořadatel: T.J. Sokol Poniklá
22.11.Turnaj v kulečníku3 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
26.11.Festival amatérských kapel
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
gala večer
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Kateřinská zábava v Čebíně 2022
Čebín, pořadatel: T.J. Sokol Čebín
Plavání II.
Kozinova ul., pořadatel: Sokolská župa Plzeňská
27.11.mikulášská pro děti Valcha
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Akademie 2022
Praha, Hlavní město Praha, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
28.11.Vítání Krakonoše
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
PROSINEC
5.12.Mikuláš v ulicích 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Mikulášská a čertovská
Letohrad, pořadatel: T.J. Sokol Lukavice u Letohradu
7.12.Mikulášská nadílka
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
10.12.Painbolový turnaj
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
Vánoční trhy v Padochově 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
11.12.Adventní koncert Huntířov
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
12.12.Vánoční speciál pro věrnou gardu
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
14.12.Vánoční speciál
Jilemnice, pořadatel: T.J. Sokol Jilemnice
Zpíváme koledy před MŠ 2022
Padochov - MŠ, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
17.12.Vánoční turnaj v malé kopané
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
XIX. Vánoční lidové zvyky s Formany
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
24.12.Vánoční bruslení 2022
Třemošná, pořadatel: T.J. Sokol Třemošná
25.12.turnaj v šachu a dámě
Benešov u Semil, pořadatel: T.J. Sokol Benešov u Semil
26.12.Štěpánská zábava
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
27.12.rozsvícení stromečku
Valcha, pořadatel: T.J. Sokol Plzeň - Valcha
28.12.Netradiční pětiboj na Košově
Lomnice nad Popelkou, Košov 2, pořadatel: T.J. Sokol Košov
29.12.Badmintonový turnaj 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Silvestrovský turistický pochod
Skuhrov, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
30.12.Silvestrovský pochod s obědem
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
31.12.Silvestr na sokolovně 2022
Padochov, pořadatel: T.J. Sokol Padochov
Silvestrovský běh 2022
Lysá nad Labem, pořadatel: T.J. Sokol Lysá nad Labem
Silvestrovský výšlap - ukončení roku 2022
Velké Pavlovice, pořadatel: T.J. Sokol Velké Pavlovice
LEDEN
14.1.2023Šibřinky
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
15.1.2023Dětské šibřinky
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice
BŘEZEN
11.3.2023Dětský maškarní karneval Lukavice
56151 Letohrad, pořadatel: T.J. Sokol Lukavice u Letohradu
Fotbalový ples
Rokytnice, pořadatel: T.J. Sokol Rokytnice

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 133 z 138 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.