Sokol.Cz

Pořádané akce

ZÁŘÍ
19.9.Den Sokola
Napajedla, pořadatel: sokolovna Napajedla
Neseď Doma
Votice, Zábavné sportovní a herní odpoledne pro děti a dospělé, pořadatel: T.J. Sokol Votice a Skaut
Se Sokolem na rozhlednu
rozhledna Na Kotli, pořadatel: Rokycany - rozhledna Na Kotli
Sokol spolu v pohybu Kněžmost
Kněžmost, pořadatel: T.J. Sokol Kněžmost, Kněžmost lesopark Důně
ŽUPNÍ PŘEBOR ČOS v karate Vamberecký lvíček
Vamberk, pořadatel: T.J. Sokol Vamberk
20.9.Podivínské kolečko
Podivín, pořadatel: sokolovna Podivín
Sokol spolu v pohybu Sokol Jedovnice
Jedovnice, pořadatel: T.J. Sokol Jedovnice
Spolu uvnitř i venku
Dobříš, pořadatel: sokolovna Dobříš
21.9.Putování za Fabiánem
Jince, pořadatel: sokolovna Jince
Sportování
Předklášteří, pořadatel: T.J. Sokol Předklášteří
Sportujeme všichni spolu.
Holešov, pořadatel: T.J. Sokol Holešov
22.9.CYKLOHRÁTKY
Černošice, pořadatel: sokolovna Černošice
23.9.100. výročí založení Sokola ve Veselíčku
Veselíčko, pořadatel: sokolovna Veselíčko
30 let obnovení Sokola
Rakovník, pořadatel: sokolovna Rakovník
Běhej, skákej, cvič se Sokolem
Kuřim, pořadatel: Hřiště ZŠ Jungmannova
Junior 5-boj
Huntířov nad Jizerou, pořadatel: T.J. Sokol Huntířov nad Jizerou
Mámo, táto budeme si hrát
Říčany, pořadatel: sokolské hřiště sokolovna Říčany
Sokol spolu v pohybu 2020 v Proskovicích
Proskovice, pořadatel: sokolovna Proskovice
Sokol spolu v pohybu aneb se Sokolem na Biřičce
Biřička, pořadatel: rybník Biřička
Sokol spolu v pohybu v Českém Brodě
Český Brod, pořadatel: sokolovna T. J. Český Brod
Sokol spolu v pohybu v Jihlavě
Jihlava, pořadatel: sokolovna Jihlava
Sokolení v Libuši
Praha 4 - Libuš, pořadatel: sokolovna Praha Libuš
Spolu v Bříze
Horní Bříza, pořadatel: sokolovna Horní Bříza
Sportujte s námi
Olomouc - Chválkovice, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Chválkovice, sokolovna
Šplhoun 2020
Hranice, pořadatel: T.J. Sokol Hranice, sokolovna Hranice
Týden cvičebních hodin pro veřejnost
Milevsko, pořadatel: sokolovna Milevsko
Týden v pohybu
Frenštát pod Radhoštěm, pořadatel: Sokolovna Frenštát pod Radhoštěm
Volyňský Sokol spolu v pohybu
Volyně , pořadatel: T.J. Sokol Volyně
Všestrannost dětí
Lesonice, pořadatel: sokolovna Lesonice
Výlet na kolech a hry pro Sokolátka a ostatní příchozí děti
Svratouch, pořadatel: sokolvna svratouch
24.9.70 minut dětského aerobiku
Ostroměř, pořadatel: sokolovna Ostroměř
Atletické hrátky v parku
Praha, pořadatel: sokolovna Riegrovy sady
Cvičení se Sokolem
Moravské Knínice, pořadatel: T.J. Sokol Moravské Knínice, sokolovna Moravské Knínice
Florbalové odpoledne
Ostroměř, pořadatel: sokolovna Ostroměř
Giro Grébovka
Praha 10, pořadatel: Park Grébovka
Jdu do Sokola
Zásmuky, pořadatel: sokolovna Zásmuky
Otevřená hodina pro žactvo
Praha 4, pořadatel: T.J. Sokol Braník I, Sokolovna
Podzimní sportování
Náchod, pořadatel: sokolovna Staré Město - Náchod
Rodinné sportovní hry, Drakiáda
Pardubice, pořadatel: T.J. Sokol Pardubice I., hřiště T. J. Sokol Pardubice I
Sokol spolu v pohybu
České Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol České Budějovice
Sokol spolu v pohybu, Lhotka
Praha - Lhotka, pořadatel: T.J. Sokol Lhotka
Běh strmý (16:30 - 19:00)
Praha 8, Hlavní město Praha, Tradiční závod pro všechny věkové kategorie pořádaný Sokolem Praha - Libeň, pořadatel: Sokol Praha - Libeň
25.9.Cvičební hodina pro předškoláky a mladší žáky
Nasavrky, pořadatel: T.J. Sokol Nasavrky
Cvičební hodiny pro veřejnost
Říčany, pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice, sokolské hřiště a sokolovna T. J. Sokol Říčany a Radošovice
Dětské závody
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Jundrov
CHYŤ SI SVÉHO SOKOLA NEBO PĚT - 4.VIRTUÁLNÍ ZÁVOD ZE SÉRIE
Červené Janovice, pořadatel: sokolovna Červené Janovice
Noc Sokoloven na Hanspaulce
Praha, pořadatel: Sokolovna T. J. Sokol Praha - Hanspaulka, Na Hanspaulce 166/2, Praha 6
Noc sokoloven v Ostroměři
Ostroměř, pořadatel: sokolovna Ostroměř
Otevřené lekce cvičení pro všechny zdarma + virtuální běh Chyť si svého sokola nebo pět
Červené Janovice, pořadatel: T.J. Sokol Červené Janovice, Červené Janovice
Pohybem ke zdraví
Nemojany, pořadatel: T.J. Sokol Nemojany
Sokolské odpoledne
Děčín, pořadatel: Děčín - Marianská louka
26.9.7. ročník jízdy zručnosti aneb Všichni na kolech
Dobřichovice, pořadatel: sokolovna Dobřichovice
BeActive Night
Hodonín, pořadatel: Hodonín, stadion Rybáře
Běh do vrchu a Týden se Sokolem
Mochov,
Buď jednička!
Kroměříž, pořadatel: Sokolský dům Kroměříž
Hraje si celá rodina
Říčany , pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice, sokolské hřiště T. J. Sokol Říčany a Radošovice
Kulturní společenská akce pro občany z obce Malíkovice
Malíkovice, pořadatel: T.J. Sokol Malíkovice
Noc sokoloven - Sokol spolu v pohybu
Libouchec, pořadatel: T.J. Sokol Libouchec
OTESTUJ SVOU ZDATNOST 2020
Štáblovice, pořadatel: sokolovna Štáblovice
Podivínské FITNESS dopoledne
Podivín, pořadatel: sokolovna Podivín
Pochodujem za pokladem
Mnichovo Hradiště, pořadatel: okolí Mnichova Hradiště
Rozloučení s prázdninami
Těpeře, pořadatel: sokolovna Těpeře
Se Sokolem v pohybu - týden otevřených dveří
Lomnice nad Popelkou, pořadatel: T.J. Sokol Lomnice nad Popelkou
Sokol Open
Moravské Budějovice, pořadatel: sokolovna Moravské Budějovice
Sokol spolu v pohybu v Sobotovicích
Sobotovice, pořadatel: sokolovna Sobotovice
Sokol spolu v pohybu ve Vrchoslavicích
Vrchoslavice , pořadatel: Vrchoslavice sokolovna - venkovní hřiště
Sokol spolu v pohybu, Křivoklát 2020
Křivoklát, pořadatel: T.J. Sokol Křivoklát
Sokolí stezka
Mšené Lázně, pořadatel: T.J. Sokol Mšené lázně, Mšené-lázně
Sokolský dvojboj
Milovice, pořadatel: T.J. Sokol Milovice
Společné závodění rodičů a dětí
Alšovice, pořadatel: T.J. Sokol Alšovice, sokolovna Alšovice
Sportovní den v Hřivicích
Hřivice, pořadatel: sokolovna Hřivice
Sportuje celá rodina
Kralice na Hané, pořadatel: Sokolský park, Kralice na Hané
Veřejné cvičení, Sokolský kvíz, Rozloučení s létem
Uherské Hradiště, pořadatel: sokolovna Uherské Hradiště
Zacvičme si se Sokolem
Střelice, pořadatel: sokolovna Střelice
Zahrajeme si společně!
Blovice, pořadatel: sokolovna Blovice
27.9.Sokolení
Dolní Loučky, pořadatel: T.J. Sokol Dolní Loučky, multifunkční hřiště u ZŠ Dolní Loučky
28.9.Špalcykloboj 2020
Moravské Knínice, pořadatel: bývalá vojenská střelnice Moravské Knínice
29.9.Aktivní senior
Říčany a Radošovice, pořadatel: T.J. Sokol Říčany a Radošovice, sokolské hřiště T. J. Sokol Říčany a Radošovice
Indiánský běh parkem
Praha - Kunratice, pořadatel: zámecký park Kunratice
Pohádkové cvičení
Ostroměř, pořadatel: sokolovna Ostroměř
Zpátky do minulosti se sportem
Oplot, pořadatel: sokolovna Oplot
30.9.Jsme zase spolu a sportujeme
Prostějov, pořadatel: sokolovna Prostějov
ŘÍJEN
3.10.Mezinárodní pohár v karate Shotokan Cup
Vamberk, pořadatel: Sportovní hala Vamberk
Memoriál Hany Myšákové - 5. ročník
Praha 5, Hlavní město Praha, Její optimismus, nadšení a věčně dobrá nálada nám neuvěřitelně chybí. Stejně také její smysl pro humor, kterým si vysloužila i několik přezdívek jako ,,Babička drsňačka“ nebo ,,Tryskomyš“. , pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje / Sportovní Hala Bellušova
4.10.Swingové a romské melodie – koncert
Kladno, pořadatel: Kino Sokol
Šestajovická šestka
, pořadatel: T.J. Sokol Šestajovice
10.10.110 let Sokola Slatiňany
Slatiňany, pořadatel: T.J. Sokol Slatiňany
Chlapácký dvojboj 2020 (8.00 - 14.00)
Praha 5 - Radotín, Hlavní město Praha, Dvojboj: kruhy, pánská bradla (kategorie 0,I,II - hrazda), pořadatel: T.J. Sokol Praha Radotín
25.10.Jaroměřský kros 2020 - Přebor ČOS v přespolním běhu
Jaroměř, pořadatel: T.J. Sokol Jaroměř
Sokol spolu v pohybu Dolní Újezd
Dolní Újezd, pořadatel: sokolovna Dolní Újezd

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 78 z 90 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.