Sokol.Cz
  

Pořádané akce

LEDEN
22.-24.1.Zimní seminář PP
Jeseníky, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
23.1.Přebor ČOS TeamGym Junior
Praha, TD, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
SG na nářadí ve všestrannosti
České Budějovice, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
ÚNOR
6.2.Porada župních vedoucích vzdělávání
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
20.2.První pomoc při cvičení
Písek, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích seniorů a seniorek
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
BŘEZEN
6.-7.3.Sraz župních vedoucích mladších a starších žáků
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
13.-14.3.Sraz župních vedoucích mužů
Plzeň, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
20.3.Sraz župních vedoucích pohybových aktivit s hudbou
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
27.3.Seminář jógy
Praha, TD, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Seminář RDPD
Písek, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
27.-28.3.Sraz župních vedoucích dorostenců a mladších mužů
upřesníme, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
DUBEN
9.4.Porada náčelnictva ČOS
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
10.4.Oblastní přebor východ - florbal kategorie l. + II.
Frýdlant nad Ostr., P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
10.-11.4.Sraz župních náčelníků a náčelnic
Praha, TD, P1, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
17.4.Oblastní přebor západ - florbal kategorie lll.
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Odborný seminář pro cvičitele a cvičitelky seniorů
Praha, TD, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích Zdr.TV
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.4.Oblastní přebor východ - florbal kategorie lll.
Brno Tuřany, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Oblastní přebor západ - florbal kategorie IV.
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Seminář Zdr.TV
Praha, TD, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
24.4.Oblastní přebor východ - florbal kategorie IV.
Šumperk, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Vzdušná akrobacie
České Budějovice, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
KVĚTEN
7.-9.5.SokolGym 2021
Plzeň, pořadatel: náčelnictvo ČOS
8.5.Celostátní sokolský turistický sraz
Moravičany, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Přebor ČOS ve florbalu - finále III. kategorie
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
9.5.Přebor ČOS ve florbalu - finále IV. kategorie
Praha, Kr.Vinohrady, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.5.Oblastní přebor západ - florbal kategorie l.
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Zdr.Tv a principy Tai-chi
České Budějovice, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.5.Oblastní přebor západ - florbal kategorie ll.
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
21.-23.5.Přebor ČOS ZZZ (Zálesácký závod zdatnosti)
Třebíč, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
22.5.Sokolské putování Českým středohořím
Teplice, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
28.-30.5.Přebor ČOS ve všestrannosti mladšího žactva
Pardubice, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
ČERVEN
4.-6.6.Přebor ČOS ve všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých
Praha, P, pořadatel: náčelnictvo ČOS
11.-13.6.SokolGym 2021
Brno, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.-19.6.SokolGym 2021
Ostrava, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.-20.6.Vodácký kurz - řeka Salza, seminář PP
Rakousko, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
19.6.SokolGym 2021
Pardubice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
26.-27.6.Pobytový víkend pro cvičitele seniorů
Drhleny, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
ČERVENEC
10.7.Se Sokolem na kopečky 7. výstup na Prašivou
Beskydy, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
SRPEN
7.8.Se Sokolem na kopečky 8. výstup na Černý vrch
Jizerské hory, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
19.-22.8.Cyklistický sraz
Duchcov, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Pochod Giacoma Casanovy
Duchcov, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
ZÁŘÍ
10.-12.9.Celostátní setkání PP
upřesníme, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
11.9.Se Sokolem na kopečky 9. výstup na Komáří Víšku
Krušné hory, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
17.-19.9.Cvičím, abych žil
Hrdoňov, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Tyršův Děčín
Děčín, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
18.9.Sokolská plavba po Vltavě
Praha, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Turistický pochod
Děčín, TUR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
19.9.Sraz župních vedoucích jógy
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
23.-30.9.Sokol spolu v pohybu
ČR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
ŘÍJEN
2.10.Lezeme a šplháme
České Budějovice, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
2.-3.10.Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyň
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
8.-10.10.Sraz župních vedoucích RDPD - výjezdový
Střelské Hoštice, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
9.-10.10.Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.-17.10.Sraz župních vedoucích PP, Pramen řeky Jihlavy
Počátky, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
16.-17.10.Sraz župních vedoucích seniorek
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
28.10.Výstup na Říp
Roudnice nad Labem, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
LISTOPAD
5.11.Porada náčelnictva ČOS
Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
6.-7.11.Sraz župních náčelníků a náčelnic
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
20.11.Jóga pro děti
Písek, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
27.11.Předvánoční setkání cvičitelů
Praha, TD, SET, pořadatel: náčelnictvo ČOS

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).