V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce

SRPEN
26.-28.8.Trenér mažoretek III. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
ZÁŘÍ
7.-9.9.Cvičitelé všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.9.Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.9.Míčové hry do hodin žactva a dorostu
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.-11.9.Mezinárodní seminář pro cvičitele RDPD (PACH 2022)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
16.9.Párová a silová akrobacie
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
16.-18.9.Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
17.9.Jak uchopit svět nohama - seminář o dětské noze (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
18.9.Noha a její ploska (dospělí) (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
23.-25.9.Cvičitel RDPD II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 3. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
ŘÍJEN
7.-9.10.Cvičitel seniorů III. třídy
118 01 Praha 1 - Malá Strana, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
8.10.Náčiní ve cvičení žákyň a dorostenek (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
9.10.Míčové hry do hodin žactva a dorostu (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
16.10.Párová a silová akrobacie (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
21.-23.10.Cvičitel RDPD II. třídy - 4. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 4. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
22.10.Rozhodčí florbalu ČOS (09:00 - 17:00)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
23.10.Využití bosu v hodinách všestrannosti (09:00 - 14:30)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
LISTOPAD
6.11.Playfight/Inspirace do hodin pro muže
Praha, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Inspirace do hodin pro muže (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: ústřední škola ČOS
Pohádkové cvičení nejen pro předškoláky II (09:00 - 16:30)
118 01 Praha 1 - Malá Strana, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
11.-13.11.Cvičitel RDPD II. třídy - 5. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - 5. konzultace
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
18.-20.11.Cvičitel seniorů III. třídy - 2. konzultace
Praha, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
27.11.župní doškolovací sraz (09:00 - 14:00)
Olomouc, pořadatel: ústřední škola ČOS
PROSINEC
3.-4.12.Cvičitel RDPD II. třídy - zkoušky
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy - zkoušky
Praha, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).