Sokol.Cz

Služby serveru SOKOL.CZ

Export kalendáře

Server sokol.cz umožňuje vložení kalendáře akcí do Vámi používaného klienta.

S kalendářem umí pracovat následující aplikace:

Seznam akcí

Stažení celého kalendáře do souboru ICS

Pro vložení do online služeb např. Google kalendáře či pro vložení do Vaší aplikace jako internetový kalendář (např. Outlook) použijte následující URL kalendáře: http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar .

Příklad postupu pro Google kalendář

  1. přihlašte se na google.cz Vašim Google účtem
  2. zvolte aplikaci Kalendář
  3. v levé části obrazovky klikněte na šipku za volbou Jiné kalendáře
  4. v zobrazeném menu zvolte Přidat pomocí adresy URL
  5. jako adresu kalendáře uveďte http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar

Příklad postupu pro Outlook

  1. spusťe Outlook
  2. zvolte Kalendář
  3. klikněte pravým tlačítkem na volbu Jiné kalendáře
  4. v zobrazeném menu zvolte Přidat kalendář - Z Internetu
  5. jako adresu kalendáře uveďte http://www.sokol.cz/interface/akce-export/?format=iCalendar

Řadit seznam podle: datumu akce nebo datumu vložení akce


Aktuální nejbližší akce

DatumNázev akcePopis / Místo konání
19.-23.8.Cyklistický srazTUR
místo: Duchcov, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
19.-23.8.Pochod Giacoma CasanovyTUR
místo: Duchcov, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
19.-23.8.Sokolský turistický srazTUR
místo: Duchcov, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.8.Otevřený přebor ČOS v šermu fleretem
místo: Bystřice nad Pernštejnem, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
22.8.Sokol Junior Cup Volejbal
místo: Olomouc, pořadatel: odbor sportu ČOS
přidat do kalendáře
22.8.Tour de Kosová
místo: Moravské Budějovice, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
29.8.SE SOKOLEM NA KOPEČKY - 6. výstup na Praděd
místo: Praděd, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
5.9.Se Sokolem na kopečky 4. výstup na Jedlovou horuTUR
místo: Lužické hory, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
6.9.Sokol Junior Cup ve volejbalu – open přebor ČOS juniorů
místo: Mnichovo Hradiště, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
11.-13.9.Celostátní sraz PP - Sluneční zátokaS
místo: Ledeč nad Sázavou, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
11.-13.9.Tyršův Děčín VI.Sokolská župa Severočeská zve na tradiční akci TYRŠŮV DĚČÍN 11. - 13. 9. 2020
místo: Děčín, pořadatel: župa
přidat do kalendáře
12.9.Otevřený PŘEBOR OS ČOS ve florbalu
místo: Pardubice, pořadatel: odbor sportu ČOS
přidat do kalendáře
12.9.Síla – co je to?SE
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
14.-20.9.Sokol spolu v pohybu
místo: ČR, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
19.9.Sokolská plavba po VltavěSET
místo: Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
19.9.Turistický pochod TUR
místo: Děčín, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
19.9.ŽUPNÍ PŘEBOR ČOS v karate Vamberecký lvíček
místo: Vamberk, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
20.9.Sraz župních vedoucích jógyS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
23.-30.9.Sokol spolu v pohybu
místo: ČR, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
25.-27.9.Cvičím abych žil III.SE
místo: Hrdoňov, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
25.-27.9.Cvičitel ZDRTV 1.konzultaceŠIII
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
25.-27.9.Ovládání plavidel - seminář PPSE
místo: České Vrbné, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
26.9.Motivace lidovou písničkou pro RDPD IISE
místo: Prahe, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
3.10.Memoriál Hany Myšákové - 5. ročníkJejí optimismus, nadšení a věčně dobrá nálada nám neuvěřitelně chybí. Stejně také její smysl pro humor, kterým si vysloužila i několik přezdívek jako ,,Babička drsňačka“ nebo ,,Tryskomyš“.
místo: Praha 5, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
3.-4.10.Sraz župních vedoucích dorostenců a mužůS
místo: Chrudim, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
3.-4.10.Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyňS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
4.10.Šestajovická šestka
místo: , pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
8.-11.10.Gym zóna ČOS - FOR TOYS
místo: Praha, Letňany, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
8.10.Památný den sokolstva
místo: Celá ČR, pořadatel: ČOS
přidat do kalendáře
9.10.Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky – seminář pro pedagogické pracovníky (II. část)SE
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
10.10.Chlapácký dvojboj 2020Dvojboj: kruhy, pánská bradla (kategorie 0,I,II - hrazda)
místo: Praha 5 - Radotín, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
10.10.Kondiční příprava mládežeSE
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
10.-11.10.Setkání cvičitelů sokolského žactvaS
místo: Plzeň , pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
10.-11.10.Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších ženS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
10.-11.10.Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších ženS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
10.-11.10.Sraz župních vedoucích pohybových aktivit s hudbouS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
16.-18.10.Sraz župních vedoucích PPS
místo: upřesníme, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
17.-18.10.Sraz župních vedoucích žen a seniorekS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
24.10.Sraz župních vedoucích pohybových aktivit s hudbouS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
24.10.TrickingSE
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
25.10.Antifragilita a mobilitaSE
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
25.10.Jaroměřský kros 2020 - Přebor ČOS v přespolním běhu
místo: Jaroměř, pořadatel: jednota
přidat do kalendáře
28.10.Výstup na ŘípS
místo: Roudnice nad Labem, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
31.10.-1.11.Sraz župních vedoucích RDPDS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
6.-8.11.Cvičitel ZDRTV 2.konzultaceŠIII
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
6.11.Porada náčelnictva ČOS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
7.11.Sraz župních náčelníků a náčelnicS
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
14.11.Odborný seminář pro cvičitele a cvičitelkySE
místo: Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
14.11.TeamGym Junior/Malý TeamGym - malá oblastP
místo: Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
17.11.Přehlídka pódiových skladeb - open
místo: Praha, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
17.11.Přehlídka pódiových skladeb a skladeb Aerobik Team
místo: Opava, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
20.-22.11.Mezinárodní seminář pro cvičitele RDPD (PACH 2020)SE
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
21.11.Malý TeamGym - malá oblastP
místo: Kolín, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.11.Malý TeamGym - malá oblastP
místo: Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.11.Seminář ZTvSE
místo: ČB, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.11.Sokolské putování Českým středohořímTUR
místo: Teplice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
21.11.TeamGym Junior/Malý TeamGym - malá oblastP
místo: Písek, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
22.11.TeamGym Junior - malá oblastP
místo: Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
22.11.TeamGym Junior - malá oblastP
místo: Dvůr Králové, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
28.11.Malý TeamGym - malá oblastP
místo: Brno Židenice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
28.11.Předvánoční setkání cvičitelůSET
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
28.11.Seminář jógySE
místo: Praha, TD, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
29.11.Seminář pro cvičitele seniorůSE
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
29.11.TeamGym Junior - malá oblastP
místo: Brno Židenice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
5.12.Cvičitel ZDRTV zkouškyŠIII
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
5.12.TeamGym Junior - oblast východP
místo: Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
6.12.Malý TeamGym - oblast východP
místo: Olomouc, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
12.12.Koordinace, lokomoce... pohybSE
místo: Praha, pořadatel: ústřední škola ČOS
přidat do kalendáře
12.12.TeamGym Junior - oblast západP
místo: Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře
13.12.Malý TeamGym - oblast západP
místo: Praha, Kr.Vinohrady, pořadatel: náčelnictvo ČOS
přidat do kalendáře