Sokol.Cz

Dokumenty k stažení - Výsledky závodů

TeamGym Junior oblast západ 17.12.2006 - Aleš Müller
Výsledky přeboru
Přidáno: 18.12.2006 08:58:31
SletGym oblast západ 17.12.2006 - Aleš Müller
Výsledky přeboru
Přidáno: 18.12.2006 08:56:26
Oblastní přebor TeamGym Junior a SletGym v Plzni 18.11.2006 - Martin Sobota, Sokol Plzeň III
Výsledková listina
Přidáno: 30.11.2006 15:20:55
Slet Gym Praha 26.11.2006 - Aleš Muller - Sokol Malešice
Výsledky závodu - oblast Praha
Přidáno: 26.11.2006 20:27:30
Team Gym Praha 26.11.2006 - Aleš Muller - Sokol Malešice
Výsledky závodu - oblast Praha
Přidáno: 26.11.2006 20:20:22
Výsledková listina SAMC 5.11.2006 - Lenka Kocmichová
Výsledková listina
Přidáno: 07.11.2006 13:56:46
Martínkovský duatlon - výsledky - Zdeněk Řepa
Souhrn výsledků I.ročníku martínkovského duatlonu - celkové výsledky, pořadí po kategoriích
Přidáno: 06.06.2006 09:30:21
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti st.žactva, dorostu a dospělých 2006 - Praha - ženské složky - Martin Sobota
Přidáno: 04.06.2006 14:57:06
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti st.žactva, dorostu a dospělých 2006 - Praha - mužské složky - Martin Sobota
Přidáno: 04.06.2006 14:50:57
Výsledky Přeboru ČOS ml. žactva v sokolské všestrannosti 26.-28.5.2006 v Plzni - Martin Sobota
Přidáno: 29.05.2006 12:06:42
Výsledky přeboru ČOS 2006 ve florbalu II.a III.kategorie 21.5.2006 - ing.Jiří Havrda
Přidáno: 29.05.2006 06:12:04
Atletika Praha - kategorie NŽ chlapci rok narození 1999 - Kvapilová Marie
Praha Juliska 13.5.2006 - otevřený závod pro družstva a jednotlivce z regionu Praha
Přidáno: 16.05.2006 19:37:48
Atletika Praha - kategorie NŽ dívky rok narození 1999 - Kvapilová Marie
Praha Juliska 13.5.2006 - otevřený závod pro družstva a jednotlivce z regionu Praha
Přidáno: 16.05.2006 19:37:09
Atletika Praha - kategorie PD chlapci rok narození 2000 a mladší - Kvapilová Marie
Praha Juliska 13.5.2006 - otevřený závod pro družstva a jednotlivce z regionu Praha
Přidáno: 16.05.2006 19:35:58
Atletika Praha - kategorie PD dívky rok narození 2000 a mladší - Kvapilová Marie
Praha Juliska 13.5.2006 - otevřený závod pro družstva a jednotlivce z regionu Praha
Přidáno: 16.05.2006 19:35:06
Atletika Praha - kategorie R+D - Kvapilová Marie
Praha Juliska 13.5.2006 - otevřený závod pro družstva a jednotlivce z regionu Praha
Přidáno: 16.05.2006 19:33:32
Výsledky žup. přeboru ZZZ župy Komenského - Martin Šimůnek
Přidáno: 15.05.2006 14:34:16
VÝsledky oblastního přeboru západ ve florbalu 2006 - III.kat - Ing.Jiří Havrda
Přidáno: 15.05.2006 12:19:35
Výsledky oblastního přeboru ve florbalu ČOS 2006 - západ - II.kategorie - Ing.Jiří Havrda
Přidáno: 15.05.2006 12:17:20
Výsledky oblastního přeboru ČOS 2006 ve florbalu I.kat - ing.Jiří Havrda - člen komise florbalu
Přidáno: 15.05.2006 12:14:00
Sokolská všestrannost PRAHA 2006 žákyně II a I - Michal Pávek
21.4.2006 Plavání -- 22.4.2006 Gymnastika -- 23.4 2006 Atletika
Přidáno: 26.04.2006 14:36:09
Sokolská všestrannost PRAHA 2006 žáci II a I - Michal Pávek
21.4.2006 Plavání -- 22.4.2006 Gymnastika -- 23.4 2006 Atletika
Přidáno: 26.04.2006 14:34:54
Sokolská všestrannost PRAHA 2006 žáci IV a III + žákyně IV a III - Michal Pávek
21.4.2006 Plavání -- 22.4.2006 Gymnastika -- 23.4 2006 Atletika
Přidáno: 26.04.2006 14:33:46
Sokolská všestrannost PRAHA 2006 Muži + Ženy + Dorci + Dorky - Michal Pávek
21.4.2006 Plavání -- 23.4 2006 Atletika
Přidáno: 26.04.2006 09:31:42
Sportovní gymnastika předškolních dětí PRAHA-OPEN Karlín 8.4.2006 - kategorie NZ - Hlavní rozhodčí Vladimír Kroutil,vedoucí počtářské
Přidáno: 08.04.2006 17:48:06
Sportovní gymnastika předškolních dětí PRAHA-OPEN Karlín 8.4.2006 - kategorie PD - Hlavní rozhodčí Vladimír Kroutil,vedoucí počtářské
Přidáno: 08.04.2006 17:45:10
TeamGym Junior - Přebor ČOS - 28.1.2006 - Vladislav Voráč
Přidáno: 28.01.2006 21:17:15