Sokol.Cz

Dokumenty k stažení - Výsledky závodů

OBLASTNÍ ZÁVOD TEAMGYM JUNIOR OPEN (MALÁ OBLAST) Praha - J Matoušek
13.11.2011, T.J. Sokol Královské Vinohrady
Přidáno: 14.11.2011 00:28:03
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011 (.xls) - Martin Sobota
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011, ve formátu XLS
Přidáno: 19.06.2011 13:11:53
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011 (.pdf) - Martin Sobota
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011, ve formátu PDF
Přidáno: 19.06.2011 12:45:56
Atletika PRAHA - OPEN R+D Praha Juliska 5.6.2011 - Helena Vaňková
Přidáno: 16.06.2011 14:25:37
Atletika PRAHA - OPEN PD Praha Juliska 5.6.2011 - Helena Vaňková
Přidáno: 16.06.2011 14:23:42
Atletika PRAHA - OPEN NŽ Praha Juliska 5.6.2011 - Helena Vaňková
Přidáno: 16.06.2011 14:22:05
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - předškoláci - výsledky - Jindra Vrzalová, Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - předškoláci - výsledky
Přidáno: 12.06.2011 17:23:40
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - mladší žactvo - výsledky - Jindra Vrzalová, Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - mladší žactvo - výsledky
Přidáno: 12.06.2011 17:22:25
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - starší žactvo, dorost, dospělí - výsledky - Jindra Vrzalová, Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - starší žactvo, dorost, dospělí - výsledky
Přidáno: 12.06.2011 17:21:03
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v LA 18.5.2011 - předškoláci - výsledky - Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - lehká atletika - předškoláci
Přidáno: 12.06.2011 17:00:35
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v LA 14.5.2011 - ženské složky - výsledky - Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - lehká atletika - ženské složky
Přidáno: 12.06.2011 16:54:18
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v LA 14.5.2011 - mužské složky - výsledky - Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - lehká atletika - mužské složky
Přidáno: 12.06.2011 16:52:20
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žáci II.
Přidáno: 30.05.2011 11:16:11
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žáci I.
Přidáno: 30.05.2011 11:15:00
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žákyně II.
Přidáno: 30.05.2011 11:13:53
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žákyně I.
Přidáno: 30.05.2011 11:12:25
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky družstva II.
Přidáno: 30.05.2011 11:11:00
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti mladšího žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky družstva I.
Přidáno: 30.05.2011 11:09:16
Přebor ČOS v Zálesáckém závodu zdatnosti, Proseč pod Ještědem, 20.-22.5.2011 - Helena Knoblochová
Výsledková listina - kategorie dorost
Přidáno: 23.05.2011 09:10:02
Přebor ČOS v Zálesáckém závodu zdatnosti, Proseč pod Ještědem, 20.-22.5.2011 - Helena Knoblochová
Výsledková listina - kategorie žactvo
Přidáno: 23.05.2011 09:09:25
výsledková listina míčový trojboj R+D župa Ol-Smrčkova - náčelnictvo župy
sokolská župa Olomoucká-Smrčkova - župní soutěže R + D v míčovém trojboji .26.3.2011
Přidáno: 10.05.2011 11:47:29
výsledková listina SSV PD župy Olomoucké-Smrčkovy - náčelnictvo župy
sokolská župy Olomoucká-Smrčkova - župní přebor sokolské všestrannosti předškolních dětí 30.4.2011
Přidáno: 10.05.2011 11:42:12
Přebor SŽP v ZZZ 2011 - Lenka Knedlíková
Výsledková listina
Přidáno: 02.05.2011 02:31:19
Zálesácký závod zdatnosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Lhotka u Mělníka, sobota, 9.4.2011
Přidáno: 29.04.2011 12:14:50
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Celkové výsledky (Poděbrady 2.4.2011 a Mělník 16.4.2011)
Přidáno: 28.04.2011 20:35:22
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - šplh - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - šplh
Přidáno: 24.04.2011 19:24:45
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - mužské složky - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - mužské složky
Přidáno: 24.04.2011 19:22:16
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - ženské složky - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - ženské složky
Přidáno: 24.04.2011 19:21:00
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - předškoláci - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - předškoláci
Přidáno: 24.04.2011 13:08:00
OLYMPIJSKÝ ŠPLH V OLYMPII, Brno, 16.4.2011 - Župa jana Máchala
Výsledková listina
Přidáno: 19.04.2011 18:14:23
Sokolské dny v přírodě - Petr Mikysek
Výsledky soutěže za rok 2010
Přidáno: 05.04.2011 00:48:25
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
SG a šplh, Poděbrady, 2.4.2011 - výsledky
Přidáno: 03.04.2011 11:16:20
Závody v gymnastice, Český Brod, 26.3.2011 - Jana Bízková
Výsledková listina
Přidáno: 29.03.2011 12:34:31
XV.ročník Šplhu schodištěm - Pavel Kroupa
výsledková listina 2011
Přidáno: 13.03.2011 21:55:15
Výsledková listina TeamGym Junior 18.12.2010 - Jaroslav - Matoušek
Praha
Přidáno: 05.01.2011 22:40:55
Výsledková listina Malý Team Gym 19.12.2010 - Jaroslav - Matoušek
Přebor ČOS - oblast západ
Přidáno: 05.01.2011 22:38:31