Datum | Název akce | Popis / Místo konání | |
---|
27.5.-2.6. | 2024 Move Week Benátky nad Jizerou | místo: Sokolovna Benátky nad Jizerou, pořadatel: | přidat do kalendáře |
6.-8.6. | Sletový přebor ČOS 2024 v karate | místo: Vysoké Mýto, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.5. | Velká cena Žabně | místo: Žabeň hasičské hřiště, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.5. | 20. ročník komínského turnaje ve volejbalu mixů | místo: Brno, pořadatel: | přidat do kalendáře |
12.5. | Akademie 2024 T. J. Sokol Říčany a Radošovice | místo: 251 01, pořadatel: | přidat do kalendáře |
27.7. | Čtyřlístek v Zásadě | místo: 468 25 Zásada, pořadatel: | přidat do kalendáře |
1.6. | Den dětí 2024 | místo: Brno, pořadatel: | přidat do kalendáře |
1.6. | Dětský den s MOVE WEEK 2024 | místo: sokolské hřiště "Na Vršku" v Poniklé, pořadatel: | přidat do kalendáře |
15.6. | Fit day Jehnědí | místo: Hřiště Jehnědí, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.5. | Jehnědské kilometry 2024 | místo: Hřiště Jehnědí, pořadatel: | přidat do kalendáře |
15.6. | Jehnědský pivní triatlon 2024 | místo: Hřiště Jehnědí, pořadatel: | přidat do kalendáře |
5.5. | Pietní akt ke Dni vítězství | místo: Hřbitov Plaňany, pořadatel: | přidat do kalendáře |
4.5. | Pochod br. Vojáčka | místo: Valašské Klobouky a Chata na Požáru, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.5. | Rodinné putování přírodou 2024 | místo: Kostelany 119, pořadatel: | přidat do kalendáře |
31.5. | Rodinný orientační běh | místo: 37005 České Budějovice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.5. | Ukázková hodina cvičení Sokolíček | místo: Brno, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.5. | VRATIMOVSKÝ TURNAJ MINIVOLEJBALU | místo: Sokolovna Vratimov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
27.5. | Vyběhni Kavky! 2024 | místo: , pořadatel: | přidat do kalendáře |
4.5. | Pódiové skladby a taneční formace | místo: TJ Sokol Moravské Budějovice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.5. | Dětský den 2024 Police n.M. | místo: Police nad Metují, pořadatel: | přidat do kalendáře |
30.5. | Hrajme si a sportujme pro předškoláky | místo: T. J. Sokol Holešov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
30.5. | Hrajme si a sportujme pro rodiče s dětmi | místo: T. J. Sokol Holešov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
30.5. | Kruhový trénink pro všechny | místo: Komárov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
26.5. | Oblastní slet 2024 | místo: , pořadatel: | přidat do kalendáře |
29.5. | Pohyb nás baví | místo: T. J. Sokol Holešov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
15.-16.6. | Přeborník Dobrušky – Sletová soutěž v badmintonu | místo: Dobruška, pořadatel: | přidat do kalendáře |
29.6.-6.7. | slet Praha | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.5. | Sletové vystoupení v Polici 2024 | místo: Police nad Metují, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.5. | školní olympiáda | místo: Areál mateřské školy Náklo, pořadatel: | přidat do kalendáře |
19.5. | Závody koloběžek a odrážedel | místo: 78353 Velká Bystřice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.8. | Pozvánka na štafetový závod dvojic v Praze Hostivaři 18. 8. 2024 31. ročník | místo: 252 28 Černošice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.9. | BeActive spolu v pohybu Košov | místo: 512 51 Lomnice nad Popelkou, pořadatel: | přidat do kalendáře |
16.6. | Den otců v Kamenné Újezdu u Rokycan | místo: drobné občerstvení a pódiové vystoupení dětí., pořadatel: | přidat do kalendáře |
22.6. | Huntířovská pouť 2024 | místo: Huntířov nad Jizerou, pořadatel: | přidat do kalendáře |
4.6. | Kdo to de k nám? | místo: 118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: | přidat do kalendáře |
27.-31.5. | Move Week - týden otevřených dveří 2024 | místo: Palackého 223. Mladá Boleslav, pořadatel: | přidat do kalendáře |
21.6. | Noc sokoloven 2024 | místo: Huntířov nad Jizerou, pořadatel: | přidat do kalendáře |
22.-23.6. | Noc sokoloven v Kamenném Újezdu u Rokycan | místo: Sál obecního úřadu v Kamenném Újezdu, pořadatel: | přidat do kalendáře |
11.-16.8. | pobytový tábor | místo: Obec Hůrky - Obec Dobřív - Město Mirošov - Obec Kamenný Újezd, pořadatel: | přidat do kalendáře |
31.7.-10.8. | pobytový tábor 2024 | místo: Chytálky, pořadatel: | přidat do kalendáře |
20.7. | Přehlídka countyových kapel 2024 | místo: Huntířov nad Jizerou, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.5. | Přespolní běh Klucaninou 2024 | místo: Tišnov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
22.-26.7. | Příměstský tábor 24 | místo: Tišnov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
19.-23.8. | Příměstský tábor v Kamenném Újezdu u Rokycan | místo: Obec Kamenný Újezd, pořadatel: | přidat do kalendáře |
29.6.-5.7. | Slet 2024 (Huntířov nad Jizerou) | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.9. | Sokol spolu v pohybu - Sokolení 2024 | místo: Palackého 223 Mladá Boleslav, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.5. | turistický pochod župou pernštejnskou 24 | místo: Drbalova 274 Tišnov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
26.5. | Zpěvem ke sletu | místo: 118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.5. | Župní sletová akademie Župy Fügnerovy | místo: Nibe Aréna Benátky nad Jizerou, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.5.-25.4. | 2024 Pojďte s námi do pohádky Benátky nad Jizerou | místo: Benátky nad Jizerou, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.6. | 2024 Sokolský běh pro zdraví Benátky nad Jizerou | místo: Benátky nad Jizerou, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.5. | Jízda historických vozidel 2024 | místo: Huntířov nad Jizerou, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.-9.6. | Krajský slet v Turnově, T.J. sokol Huntířov | místo: Turnov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
27.5.-2.6. | Move Week - "S" běh - 2024 | místo: Sokolská 230, pořadatel: | přidat do kalendáře |
31.5. | Pohádkový les 2024 | místo: Huntířov nad Jizerou, pořadatel: | přidat do kalendáře |
29.7.-2.8. | Příměstský tábor Kroměříž | místo: Tělocvičná jednota Sokol Kroměříž, pořadatel: | přidat do kalendáře |
1.6. | Sletová akademie | místo: Tyršova 733, pořadatel: | přidat do kalendáře |
30.5. | Veřejná cvičební hodina RD1 - čtvrteční | místo: Komárov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.5. | Veřejná cvičební hodina RD1 - úterní | místo: , pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.5. | Veřejná cvičební hodina RD2 - úterní | místo: Komárov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
30.5. | Závody odrážedel a jízdních kol 2024 | místo: Komárov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
13.-21.7. | Mistrovství Evropy ERSO 2024 ve skákání se švihadlem 13. 7.-21. 7. 2024 v maďarském Egeru s účastí Skipping Boys z T.J. Sokol Libeň | místo: Maďarsko, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.6. | Oblastní všesokolský slet | místo: Olympijská 4 Prostějov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.5. | Poberounská mile 2024 | místo: Černošice 25228, pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.5. | Hudební večer – tradičně na vlnách swingu | místo: 118 01 Praha 1 Malá Strana, pořadatel: | přidat do kalendáře |
30.5. | IV. Sokolský dětský den | místo: Praha 6, pořadatel: | přidat do kalendáře |
1.-2.6. | Krajský sokolský slet Hradec Králové | místo: , pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.5. | Novobělská patnáctka 2024 | místo: Ostrava-Nová Bělá, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.5. | Údolím Bečvárky | místo: Plaňany 181, pořadatel: | přidat do kalendáře |
1.6. | Dětský den Žabčice 2024 | místo: Žabčice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
11.5. | Jízda zručnosti na kole | místo: Nerudova, pořadatel: | přidat do kalendáře |
9.11. | Lampionový průvod Žabčice 2024 | místo: Žabčice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
17.5. | Lidé a oceán | místo: Sokolovna Zásada, pořadatel: | přidat do kalendáře |
4.5. | Oblastní přebor ČOS 2024 ve sportovní gymnastice mužských složek – Morava | místo: Kounicova 20/22, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.5. | Okolo Ochozu 2024 | místo: TJ Sokol Moravské Budějovice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.7.-12.4. | Příměstský tábor - MADC 2024 | místo: Žabčice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
31.5. | Putování z pohádky do pohádky 2024 | místo: start od sokolovny Zásada, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.12. | Štěpánská zábava Žabčice 2024 | místo: Lidový dům Žabčice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
1.-23.12. | Vánoční stezka Žabčice 2024 | místo: Žabčice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.12. | Vánoční trhy + rozsvěcování vánočního stromku 2024 | místo: Žabčice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.-11.8. | Vavřinecké hody Žabčice 2024 | místo: Žabčice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
14.6. | Závěrečná akademie 2024 | místo: Sokolovna Žabčice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
21.-22.6. | Noční pochod na Hušák, 12. ročník Memoriálu MVDr. Jindřicha Kleibla | místo: 569 43 Jevíčko, pořadatel: | přidat do kalendáře |
5.5. | Mezinárodní závod v moderní gymnastice SPRING CUP 2024 v T.J. Sokol Brno I 5. 5. 2024 | místo: 602 00 Brno-střed-Veveří, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.5. | Jabkovice košt | místo: Jablůnka - výletiště, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.5. | 2.ročník charitativního pochodu | místo: zahrádkářská osada Libonice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.9. | 70.000 kroků jizerskými horami | místo: Zásada 260, pořadatel: | přidat do kalendáře |
7.5. | Dětské jarní atletické závody jaro 2024 | místo: Atletický stadion Nová Paka, pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.9. | Jilemnická 10 | místo: Jilemnice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.-9.6. | Krajský slet | místo: Turnov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
19.6. | Olympijský běh Zásada | místo: Zásada - Zbytky, pořadatel: | přidat do kalendáře |
31.8. | Konec prázdnin | místo: Sokolovna T.J. Sokola Zdětín, pořadatel: | přidat do kalendáře |
22.6. | Oslava výročí založení fotbalu | místo: Hřiště T.J. Sokola Zdětín, pořadatel: | přidat do kalendáře |
7.5. | Pietní akt | místo: Opočno, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.5. | Turnaj v nohejbale pro 45+ | místo: Koupaliště Broumar, pořadatel: | přidat do kalendáře |
30.6. | Zahájení prázdnin a táborák | místo: , pořadatel: | přidat do kalendáře |
9.11. | Skotský podzimní ples 2024 | místo: U Kulturního domu 186 Háj ve Slezsku Smolkov 74792, pořadatel: | přidat do kalendáře |
26.10.-26.11. | Sokolský volejbalový turnaj 2024 | místo: Hala ZŠ Velké Pavlovice, pořadatel: jednota | přidat do kalendáře |
1.11.-1.12. | Vyřezávání dýní 2024 | místo: Mukařov 76, pořadatel: jednota | přidat do kalendáře |
29.7.-2.8. | Pozvánka na letní tábor T.J. Sokol Vinoř v červenci a srpnu 2024 - II. turnus | místo: , pořadatel: | přidat do kalendáře |
22.-27.7. | Pozvánka na letní tábor T.J. Sokol Vinoř v červenci a srpnu 2024 - I. turnus | místo: , pořadatel: | přidat do kalendáře |
11.5. | Slavnostní otevření víceúčelového hřiště | místo: Doubravník 156, pořadatel: | přidat do kalendáře |
22.6. | Zvířátkový les | místo: Doubravník 156, pořadatel: | přidat do kalendáře |
31.8.-1.9. | Ahoj léto! 6. | místo: Milostínská sokolovna, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.5. | III. Sokolský den | místo: Sokolské hřiště Kamenný Újezd u Rokycan, pořadatel: | přidat do kalendáře |
20.7. | Milostínské hry 4. a večerní zábava | místo: Milostínská sokolovna, pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.9. | Milostínské posvícení | místo: Milostínská sokolovna, pořadatel: | přidat do kalendáře |
19.6. | Olympijský běh 2024 Roudnice nad Labem | místo: Roudnice n.L., pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.10. | Památný den sokolstva v Milostíně | místo: Milostínská sokolovna, pořadatel: | přidat do kalendáře |
14.12. | Vánoční dílničky s večerní zábavou | místo: Milostínská sokolovna, pořadatel: | přidat do kalendáře |
7.-14.12. | Vánoční orienťák | místo: Milostín, pořadatel: | přidat do kalendáře |
13.5. | Setkání jubilantů a seniorů | místo: Jablůnka, pořadatel: | přidat do kalendáře |
7.9. | sportovní den se sokolem | místo: myslivecká chata, pořadatel: | přidat do kalendáře |
27.7. | Sokolovna - srdce jednoty | místo: Sokolovna Lesonice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
19.6. | Akademie s ukázkami sletových skladeb | místo: Palackého 223 Mladá Boleslav, pořadatel: | přidat do kalendáře |
30.11. | Dětská Mikulášská 2024 | místo: Sokolovna Strančice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
19.10. | Divadelní představení Svatba bez obřadu | místo: Sokolovna Strančice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
21.-23.6. | Páskování capoeira 2024 | místo: Palackého 223 Mladá Boleslav, pořadatel: | přidat do kalendáře |
31.12. | Silvestrovský výšlap - ukončení roku 2024 | místo: rozhledna, pořadatel: | přidat do kalendáře |
26.-20.10. | Sokolský volejbalový turnaj 2024 | místo: Velká tělocvična ZŠ Velké Pavlovice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
16.11. | Svatomartinské putování 2024 | místo: trasa v horní části obce, pořadatel: | přidat do kalendáře |
17.8. | Mukařov Open 2024 | místo: Mukařov Sokolské pole, pořadatel: | přidat do kalendáře |
13.7. | Mukařovský víceboj 2024 | místo: Mukařov -Sokolské pole, pořadatel: | přidat do kalendáře |
19.6. | Olympijský běh - Velké Bílovice | místo: Křástelka - Velké Bílovice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.5. | Pešíkův pochod - 50. ročník | místo: Sokolská 230, pořadatel: | přidat do kalendáře |
21.9. | Posvícení 2024 | místo: Muzeum Krkonošských řemesel manželů Pičmanových v Poniklé, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.10.-3.11. | Rosviťme si náves 2024 | místo: Náves Poniklá, pořadatel: | přidat do kalendáře |
3.8. | Turnaj v beach volebalu 2024 | místo: hřiště na koupališti v Poniklé, pořadatel: | přidat do kalendáře |
6.12. | Vánoční malování perníčků 2024 | místo: Mukařov 76, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.5. | Župní slet župy Jungmannovy 2024 | místo: Sokolská 230, pořadatel: | přidat do kalendáře |
23.-26.6. | Letní kino na Křástelce | místo: , pořadatel: | přidat do kalendáře |
15.6. | Slet Uherský Brod | místo: Uherský Brod, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.5. | 40. Pochod Mufloní stopou | místo: 56181, pořadatel: | přidat do kalendáře |
11.5. | Oblastní sokolský slet 2024 | místo: Přibyslav, pořadatel: | přidat do kalendáře |
12.-16.8. | Příměstský tábor | místo: Vrané nad Vltavou a okolí, pořadatel: | přidat do kalendáře |
17.5. | Přehlídka RITMO 38.let | místo: Havířov Hlavní třída 31a 73601, pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.10. | Sokolský běh republiky | místo: Šumperk, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.5. | 50. ročník Běhu Vítězství | místo: Zámek Lány - park, pořadatel: | přidat do kalendáře |
17.8. | Košovská smeč | místo: tenisový kurt za Hostincem na Košově, pořadatel: | přidat do kalendáře |
22.6. | Košovský pohár | místo: Košovské hřiště, pořadatel: | přidat do kalendáře |
31.8. | Košovský výlet | místo: ?, pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.12. | Netradiční pětiboj na Košově | místo: sál Košovské hospody., pořadatel: | přidat do kalendáře |
7.5. | Lampionový průvod a táborák 2024 | místo: 78901, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.5. | Lidice – Sletová soutěž v zápase | místo: Sportovní hala u Aquaparku Kladno, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.5. | Místní sokolský slet Dlouhomilov 2024 | místo: 78901, pořadatel: | přidat do kalendáře |
28.12. | Turnaj dvojic ve stolním tenisu | místo: Kopidlno 50732 - sokolovna, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.6. | Turnaj generací popáté v házené 8. 6. 2024 od 10:00 hodin v hale házené TJ Sokol Praha Vršovice | místo: 101 00 Praha 10-Vršovice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
19.5. | Divadlo Vetři pro děti | místo: Sokolovna Hřivice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
21.9. | Sportovní den | místo: Sokolovna Hřivice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
27.-28.7. | Tradiční Hřivická pouť | místo: Sokolovna Hřivice, pořadatel: | přidat do kalendáře |
26.-30.8. | Pozvánka na letní příměstský tábor Vinohraďáček v T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady v červenci a srpnu 2024 | místo: , pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.-12.7. | Pozvánka na letní příměstský tábor Vinohraďáček v T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady v červenci a srpnu 2024 | místo: , pořadatel: | přidat do kalendáře |
10.-22.8. | Letní dětský tábor 2024 | místo: Kosobody, pořadatel: | přidat do kalendáře |
13.-27.7. | Sokolský tábor 2024 | místo: Jiřetín pod Jedlovou, pořadatel: | přidat do kalendáře |
27.6.-27.7. | Střelfest | místo: 78391 Uničov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
31.8. | Běh zámeckou zahradou 2024 | místo: Zámecký park Lysá nad Labem, pořadatel: | přidat do kalendáře |
29.12. | Silvestrovský běh 2024 | místo: 289 22 Lysá nad Labem, pořadatel: | přidat do kalendáře |
19.10. | Aerobní cvičení s využitím náčiní a nářadí 2024 | místo: Olomouc, pořadatel: | přidat do kalendáře |
2.11. | Cvičení pro správné držení těla 2024 | místo: Olomouc, pořadatel: | přidat do kalendáře |
4.-6.10. | Cvičitel seniorů III. třídy 2024, I. konzultace | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
1.-3.11. | Cvičitel seniorů III. třídy 2024, II. konzultace | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
30.11. | Cvičitel seniorů III. třídy 2024, zkoušky | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
20.-22.9. | Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy 2024, základní část | místo: Olomouc, pořadatel: | přidat do kalendáře |
11.-13.10. | Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy 2024, odborná část Olomouc | místo: Olomouc, pořadatel: | přidat do kalendáře |
2.11. | Cvičitelé sportovní všestrannosti III. třídy 2024, zkoušky Olomouc | místo: Olomouc, pořadatel: | přidat do kalendáře |
20.10. | Nářadí pro RDPD, tradiční i netradiční 2024 | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
19.10. | Podzim s jógou pro rodiče a děti a předškoláky 2024 | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.6. | Pohybové hry s Ferdou 2024 | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
27.7.-2.8. | Prázdninová škole mladých pomahatelů 2024 | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
6.-8.9. | Prázdninovka Revival 2024 | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
10.11. | Ruka v ruce s logopedíí 2024 | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
4.5. | Se Sokolem do života (Přerov) 2024 | místo: Přerov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
9.11. | Se Sokolem do života 2024 (Praha podzim) | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
1.12. | Seminář pro cvičitele seniorů 2024 | místo: Praha, pořadatel: | přidat do kalendáře |
17.-19.5. | Táborové hry 2024 | místo: Radíkov, pořadatel: | přidat do kalendáře |
10.11. | Všestranná sportovní příprava dětí 2024 | místo: Olomouc, pořadatel: | přidat do kalendáře |
11.5. | Místní sokolský Slet Moravičany 2024 | místo: Sokolovna Moravičany, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.5. | Oblastní slet T.J.Sokol Městečko Trnávka | místo: Městečko Trnávka, pořadatel: | přidat do kalendáře |
30.6.-5.7. | XVII všesokolský slet | místo: , pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.-26.5. | MČR Naděje mladší A, Naděje starší A v moderní gymnastice 25.-26. 5. 2024 | místo: Česko, pořadatel: | přidat do kalendáře |
25.-26.5. | MČR Naděje mladší A, Naděje starší A v moderní gymnastice 25.-26. 5. 2024 | místo: Česko, pořadatel: jednota | přidat do kalendáře |
11.5. | Tradiční turistický pochod - MORAVIČANY 2024 | místo: Sokolovna Moravičany, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.5. | BAT - soutěž v pódiových skladbách aerobiku | místo: Poděbrady 29001, pořadatel: | přidat do kalendáře |
18.-19.5. | FISAF - 3. nominační závod na ME, MS v SA a FT | místo: Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: | přidat do kalendáře |
17.5. | FISAF - SAMC, ČMP, Česko se hýbe | místo: Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: | přidat do kalendáře |
8.9. | FISAF - SAMC, ČMP, Česko se hýbe 9/24 | místo: Městská sportovní hala BIOS Poděbrady, pořadatel: | přidat do kalendáře |
30.5. | Dětský den | místo: Praha 8, pořadatel: jednota | přidat do kalendáře |