V současné době z důvodu neexistujících aktuálních podkladů od organizátorů akcí nejsme schopni pravidelně aktualizovat naši termínovou listinu. Doporučujeme vždy kontaktovat organizátora akce, zda se koná či není přesunuta na jiný termín.

Pořádané akce období 10 / 2021

ŘÍJEN
1.10.Kolečková brusle
Praha 4, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
Sportovní den
Mšené-lázně, pořadatel: T.J. Sokol Mšené-lázně
Sportovní odpoledne pro seniory a děti do 10 let
Brno, pořadatel: T.J. Sokol Brno - Komín
1.-3.10.Cvičitel zdravotní tělesné výchovy III. třídy, 1. konzultace
, ŠIII, pořadatel: ústřední škola ČOS
2.10.Cesta kolem světa
Chocerady, pořadatel: T.J. Sokol Chocerady
Lezeme a šplháme
České Budějovice, SE, pořadatel: náčelnictvo ČOS
První pomoc
Praha 4, pořadatel: župa
Přebor ČOS ve sportovní gymnastice mužských složek
, pořadatel: Česká obec {sokolská}
Rozhodčí Teamgym ČOS
, pořadatel: župa
Sokolský výšlap
Potštejn, pořadatel: T.J. Sokol Potštejn
Velká cena Podivína v páce
Podivín, pořadatel: T.J. Sokol Podivín
Župní přebor ČOS v karate Vamberecký lvíček 2021
Vamberk, pořadatel: Česká obec sokolská
2.-3.10.Sraz župních vedoucích mladších a starších žákyň
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
3.10.Všestrannostní desetiboj
České Budějovice, pořadatel: župa
6.10.Chodíme pro radost
Praha Hamr, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
Světýlka na dvoře
Praha 2, pořadatel: T.J. Sokol Pražský
7.10.Sokolská světýlka v Pardubicích
Pardubice, pořadatel: T.J. Sokol Pardubice I.
Večer sokolských světel České Budějovice
České Budějovice, pořadatel: T.J. Sokol České Budějovice
Památný den sokolstva v Praze - Libni (18:00 - 19:30)
Praha 8 - Libeň, Hlavní město Praha, Vzpomínková akce ku příležitosti Památného dne sokolstva, pořadatel: T.J. Sokol Libeň
8.10.8.10.PAMÁTNÝ DEN SOKOLSTVA VEČER SOKOLSKÝCH SVĚTEL
Praha 10 - Petrovice, pořadatel: T.J. Sokol Petrovice I
Cvičitelé všestrannosti III. třídy - odborná část
, pořadatel: župa
Noc sokolských světel
Hodslavice, pořadatel: T.J. Sokol Hodslavice
Památný den sokola v Nasavrkách
Horní rybník (Nasavrky), pořadatel: T.J. Sokol Nasavrky
Památný den Sokolstva
Valašské Meziříčí, Významný den ČSR, pouštění lodiček, pořadatel: Sokolská župa Valašská – Františka Palackého
Památný den sokolstva 2021
Boršov nad Vltavou, pořadatel: T.J. Sokol Čtyři Dvory
Pietní akt k připomenutí Dne sokolstva + noc světel (pouštění lodiček)
Blovice, pořadatel: T.J. Sokol Blovice
Přednáška k památnému dni sokolstva
Praha 4, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
Uctění Památky padlých sokolů 8. října v Náchodě
Náchod, pořadatel: T.J. Sokol Náchod
Večer sokolských světel
Zdiby, pořadatel: T.J. Sokol Veltěž
Večer sokolských světel 2021
Chocerady , pořadatel: T.J. Sokol Chocerady
Spanilá sokolská jízda (16:00 - 19:00)
Praha, Hlavní město Praha, pořadatel: župa Jana Podlipného
8.-10.10.Sraz župních vedoucích RDPD - výjezdový
Střelské Hoštice, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
9.10.Přebor ČOS v Taekwondu Sokol Cup
Hradec Králové, pořadatel: ČOS
50. sraz v přírodě – Šárka (14.00)
Praha 6 , Hlavní město Praha, 50. sraz v přírodě – sokolská světla na vodě – Šárka – Pražské sokolské župy, pořadatel: pražské župy
9.-10.10.Sraz župních vedoucích dorostenek a mladších žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Zdravotník zotavovacích akcí akcí 1. konzultace
, Š, pořadatel: ústřední škola ČOS
10.10.Běh do Vyšehradských schodů
Praha - Vyšehrad, pořadatel: T.J. Sokol Vyšehrad
Malá cena Nasavrk
Kaštanka (Nasavrky), pořadatel: T.J. Sokol Nasavrky
Přebor ČOS v judo 2021
Mohelnice, pořadatel: Česká obec sokolská
Přebor v přespolním běhu Dalešice
Dalešice, pořadatel: T.J. Sokol Dalešice
Fotbal - Polepy vs. Mšené-lázně ,,A”. (16:00 - 18:00)
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
13.10.Chodíme pro radost
Praha Vysočanská, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
15.-17.10.Cvičím, abych žil
Soběšice, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích PP, Pramen řeky Jihlavy
Počátky, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
15.10.-4.12.Školení cvičitelů sokolské všestrannosti (SV) - Praha
Praha 4, Hlavní město Praha, Akce je pořádána za finanční podpory OV ČOS, pořadatel: pražské župy
16.10.(Nejen) Posezení u vínečka s Hanačkou
Sokolská 410Morkovice-Slížany 768 33, pořadatel: T.J. Sokol Morkovice
Jóga pro děti (opakování z jara)
118 00 Praha 1 - Malá Strana, pořadatel: Česká obec sokolská
Sokolský turnaj ve stolním tenise
Mšené-lázně, pořadatel: T.J. Sokol Mšené-lázně
ZZZ župy Orlické
517 43 Potštejn, pořadatel: župa
Stolní tenis turnaj (08:00 - 22:00)
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
16.-17.10.Rozhodčí teamgym ČOS
Olomouc, pořadatel: župa
Sraz župních vedoucích seniorek
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Sraz župních vedoucích žen
Praha, TD, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Školení činovníků
Praha, pořadatel: ČOS
Výstava k 890. výročí první písemné zmínky o obci Žerotín a podzimní pěstitelská výstava
784 01, pořadatel: T.J. Sokol Žerotín
17.10.Chlapácký dvojboj
Praha - Radotín, pořadatel: T.J. Sokol Radotín
Jóga pro děti (opakování I. a II. z jara)
Praha, pořadatel: ČOS
21.10.Večerní škola cvičitelů: Labilní plochy (nejen) kolem nás
, pořadatel: ústřední škola ČOS
Školení Google: I. ZÁKLADY PRÁCE V GOOGLE WORKSPACE (16:00 - 17:00)
, pořadatel: ústřední škola ČOS
22.-24.10.VÍKEND PRO ŽENY
Lhotka u Kozlovic, pořadatel: T.J. Sokol Hodslavice
Instruktor gymnastiky 8. konzultace
, ŠII, pořadatel: ústřední škola ČOS
23.10.Běh republiky - štafetový
Hradec Králové 500 03, pořadatel: župa
Oblastní přebor ČOS žákyň ve sportovní gymnastice – Čechy
Kmochova 14, pořadatel: ČOS
Oblastní přebor ČOS žákyň ve sportovní gymnastice – Morava
Ostrava, pořadatel: Česká obec sokolská
Shotokan Cup
Vamberk, pořadatel: Česká obec sokolská
Zavírání studánek
Jasenná, pořadatel: T.J. Sokol Jasenná
Antifragilita a mobilita
, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Kineziotaping pro cvičitele II.
, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Nářaďová gymnastika
Olomouc, pořadatel: župa
Pohádkové cvičení pro předškoláky
, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
TURNAJ V NOHEJBALU DVOJIC PRO DOROST A DOSPĚLÉ (muži i ženy) (9.00)
Praha 6, Hlavní město Praha, PRAHA – OPEN 2021 otevřený turnaj pro neregistrované, pořadatel: ČASPV
24.10.Nasavrcké sokolení
Nasavrky, pořadatel: T.J. Sokol Nasavrky
Koordinace, lokomoce ... pohyb
, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Motivace lidovou písničkou II.
, SE, pořadatel: ústřední škola ČOS
Retro kardio - kondiční cvičení s hudbou
Olomouc, pořadatel: župa
TURNAJ VE STOLNÍM TENISU PRO DOROST A DOSPĚLÉ (ženy + muži) (9.00)
Praha 6, Hlavní město Praha, PRAHA – OPEN 2021 otevřený turnaj pro neregistrované, pořadatel: ČASPV
27.10.Chodíme pro radost
Praha Háje, pořadatel: T.J. Sokol Spořilov
28.10.Běh
Jablůnka, pořadatel: T.J. Sokol Jablůnka - Pržno
Lampionový průvod
Olomouc - Nemilany, pořadatel: T.J. Sokol Olomouc - Nemilany
Lampiónový průvod
Chocerady, pořadatel: T.J. Sokol Chocerady
Sokolský Běh
Veltěž, pořadatel: T.J. Sokol Veltěž
Sokolský běh republiky - Modřany
Praha 12, pořadatel: T.J. Sokol Modřany
Sokolský běh republiky Mšené-lázně
Mšené-lázně., pořadatel: T.J. Sokol Mšené-lázně
Šlápota 8
Blovice, pořadatel: T.J. Sokol Blovice
Výstup na Blaník
sraz v 11:00 na vrcholu hory Velký Blaník, pořadatel: Česká obec sokolská
Výstup na Říp
Roudnice nad Labem, S, pořadatel: náčelnictvo ČOS
Běh republiky - (12:30 - 19:30)
, pořadatel: T.J. Sokol Mšené Lázně
29.-31.10.Mineral Tišnov
Tišnov, pořadatel: T.J. Sokol Tišnov
30.10.Creepy FAIRY FOREST párty
Mšené-lázně, pořadatel: T.J. Sokol Mšené-lázně
Sobotní večeře - mezinárodní česká kuchyně
Bratříkov, pořadatel: T.J. Sokol Bratříkov

Není zde uvedena akce pořádaná vaší jednotou ? Neváhejte a vložte ji do naší evidence (nutná registrace).

 


Přehled míst konání akcí dle výběru

Vyhledat na mapě:
   
Vyberte vrstvu:


Pozice na mapě evidována u 20 z 90 záznamů

Upozorňujeme, že jsou zobrazeny pouze akce, které mají v naší databázi zadanou pozici.
Pokud zde není Vaše akce uvedena či je označena nesprávná pozice. Můžete buď jako registrovaný uživatel pozici opravit či nás můžete kontaktovat.