Sokol.Cz

Dokumenty k stažení

10.12.2011 Župní přebor KARATE ve Vysokém Mýtě - Pavel Trunec
Úspěch Pardubického karate na Župním přeboru 2011.
Přidáno: 13.12.2011 22:11:43
Pardubické karate na MČR 2011 - mistr Pavel Trunec
Úspěch členů oddílu Karate MSK Sokol Pardubice na Mistrovství MSKA-CZ v Sokole Smíchov I. a výhlášení výsledků Ligy MSKA-CZ 2011
Přidáno: 09.12.2011 20:09:03
Výsledky 8. ročníku Memoriálu Ády Hochmanna - Marie Kohoutková
Přidáno: 05.12.2011 21:14:24
Sletová štafeta 2011 - Zdeněk Lauschmann
Štafetový kolík č. 3
Přidáno: 04.12.2011 07:04:34
Zápis ze srazu župních zdravotníků 2011 - MUDr. Tomáš Jelen
Přidáno: 29.11.2011 13:48:45
Mikulášská besídka - dospělí - Robert Löwenhöfer
Těšíme se na čerty, čertice i anděly. Připravili jsme pro Vás dostatek pití i zábavy.
Přidáno: 21.11.2011 16:11:09
Mikulášská besídka - děti - Jana Sobotová
... Každoroční akce sokola Spořilov ;-)
Přidáno: 21.11.2011 16:06:42
SLETOVÁ ŠTAFETA 23.-25.9. 2011 – hodnotící setkání župních garantů - Zdeněk Lauschmann
Praha, Tyršův dům, 25.1.12011 od 10:00
Přidáno: 20.11.2011 22:28:56
Adventní světýlka - Jakub Kunčík
viz. dokument
Přidáno: 20.11.2011 12:14:07
Výsledky Malý Teamgym - Jana Hudcová
Přidáno: 14.11.2011 08:26:07
OBLASTNÍ ZÁVOD TEAMGYM JUNIOR OPEN (MALÁ OBLAST) Praha - J Matoušek
13.11.2011, T.J. Sokol Královské Vinohrady
Přidáno: 14.11.2011 00:28:03
Lyžování se sokolem - Hana Hačecká
..jako každý rok ;-)
Přidáno: 10.11.2011 22:12:22
Batolata - Změna cvičení - Jana Sobotová
... změna času... a nová cvičitelka ;-)
Přidáno: 07.11.2011 22:27:01
Výtězství oddílu karate MSK Sokol Pardubice na poslendím ligovém turnaji sezóny 2011 - Adam Knajbl, zástupce předsedy oddílu
Článek a foto k nahlédnutí v příloze.
Přidáno: 24.10.2011 23:31:03
Rekonstrukce Sokolovny Velim - Stanislav Jakl
informace o provedené opravě objektu včetně fotografií
Přidáno: 21.10.2011 22:49:05
Sokolovna Velim - rekonstrukce - Stanislav Jakl
informace o opravě budovy včetně fotografií
Přidáno: 21.10.2011 22:14:21
Úspěch Pardubického karate na Významné soutěži ČOS v karate, 8.10.2011 v Kostelci nad Orlicí - Adam Knajbl
Významná soutěž ČOS - SHOTOKAN CUP–SOKOL VAMBERK 2011
Přidáno: 19.10.2011 23:21:17
DEN REPUBLIKY A PODŘIPSKA - Filip Uzel
pozvánka na tradiční akci
Přidáno: 10.10.2011 10:02:07
Plakát Slet 2012 - Skladba č. 11 - Česká obec sokolská
Chlapáci III. - nácvik sletové skladby - místo - čas
Přidáno: 23.09.2011 17:53:04
Plakát Slet 2012 - Skladba č. 10 - Česká obec sokolská
Jen pro ten dnešní den - nácvik sletové skladby - místo - čas
Přidáno: 23.09.2011 17:52:15
Plakát Slet 2012 - Skladba č. 9 - Česká obec sokolská
Nebe nad hlavou - nácvik sletové skladby - místo - čas
Přidáno: 23.09.2011 17:51:25
Plakát Slet 2012 - Skladba č. 8 - Česká obec sokolská
Česká suita - nácvik sletové skladby - místo - čas
Přidáno: 23.09.2011 17:50:37
Plakát Slet 2012 - Skladba č. 7 - Česká obec sokolská
Kontrasty - nácvik sletové skladby - místo - čas
Přidáno: 23.09.2011 17:49:43
Plakát Slet 2012 - Skladba č. 6 - Česká obec sokolská
Dávej ber - nácvik sletové skladby - místo - čas
Přidáno: 23.09.2011 17:48:42
Plakát Slet 2012 - Skladba č. 5 - Česká obec sokolská
Jonatán - nácvik sletové skladby - místo - čas
Přidáno: 23.09.2011 17:47:30
Plakát Slet 2012 - Skladba č. 4 - Česká obec sokolská
Návštěvníci - nácvik sletové skladby - místo - čas
Přidáno: 23.09.2011 17:46:33
Plakát Slet 2012 - Skladba č. 3 - Česká obec sokolská
Ať žijí duchové - nácvik sletové skladby - místo - čas
Přidáno: 23.09.2011 17:45:35
Plakát Slet 2012 - Skladba č. 2 - Česká obec sokolská
Člověče nezlob se - nácvik sletové skladby - místo - čas
Přidáno: 23.09.2011 17:44:32
Plakát Slet 2012 - Skladba č. 1 - Česká obec sokolská
Muzikantova písnička - nácvik sletové skladby - místo - čas
Přidáno: 23.09.2011 17:43:06
Formulář - Návrh na udělení Ceny fair play A.Hudce 2011 - Doc. RNDr. Zdeněk Mička, CSc. - vzdělavatel ČOS
Přidáno: 23.09.2011 16:38:14
Řád pro udílení sokolské Ceny Aloise Hudce - Doc. RNDr. Zdeněk Mička, CSc. - vzdělavatel ČOS
Přidáno: 23.09.2011 16:36:32
XII. ročník Tyršova pochodu - V. Pelcman, T. J. Sokol Děčín
Přidáno: 22.09.2011 20:09:20
Dětský Den v Sokole Spořilov - Jana Sobotová
Přidáno: 01.09.2011 20:33:16
Úspěchy Pardubického karate 2011 - Pavel Trunec
Buletin - shrnutí úspěchů oddílu karate MSK Sokol Pardubice v prvním pololetí r. 2011
Přidáno: 18.08.2011 13:44:34
Mezinárodní seminář karate 2011 - Adam Knajbl
Náš oddíl MSK Sokol Pardubice obhájil loňské celkové první místo na Letním mezinárodním turnaji karate.
Přidáno: 14.07.2011 15:45:39
Časopis eSokol 3/2011 - Česká obec sokolská e-mail: post@sokol.eu
elektronický zpravodaj České obce sokolské
Přidáno: 05.07.2011 11:56:06
Štafetový kolík č. 2 - červen 2011 - Zdeněk Lauschmann
Zpravodaj o přípravách Sletové štafety 23. - 25.9.2011
Přidáno: 01.07.2011 17:05:07
Letní Cvičení - Jakub Kunčík
Přidáno: 26.06.2011 19:03:47
PĚTIBOJ NA SOKOLÁKU - Iveta Bendíková, Josef Vojtěchovský
Karlupy nad Vltavou, 18.5.2011
Přidáno: 21.06.2011 00:47:57
ČARODĚJNICE NEJEN NA ŘECE VLTAVĚ - Iveta Bendíková, Josef Vojtěchovský
Karlupy nad Vltavou, 26.4.2011
Přidáno: 21.06.2011 00:45:45
Mratínský Sokol slavil 100 let - Milan Marek
Sobota, 21.5.2011
Přidáno: 21.06.2011 00:42:02
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011 (.xls) - Martin Sobota
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011, ve formátu XLS
Přidáno: 19.06.2011 13:11:53
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011 (.pdf) - Martin Sobota
Výsledky přeboru ČOS v sokolské všestrannosti st. žactva, dorostu a dospělých 2011, ve formátu PDF
Přidáno: 19.06.2011 12:45:56
Atletika PRAHA - OPEN R+D Praha Juliska 5.6.2011 - Helena Vaňková
Přidáno: 16.06.2011 14:25:37
Atletika PRAHA - OPEN PD Praha Juliska 5.6.2011 - Helena Vaňková
Přidáno: 16.06.2011 14:23:42
Atletika PRAHA - OPEN NŽ Praha Juliska 5.6.2011 - Helena Vaňková
Přidáno: 16.06.2011 14:22:05
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - předškoláci - výsledky - Jindra Vrzalová, Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - předškoláci - výsledky
Přidáno: 12.06.2011 17:23:40
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - mladší žactvo - výsledky - Jindra Vrzalová, Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - mladší žactvo - výsledky
Přidáno: 12.06.2011 17:22:25
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - starší žactvo, dorost, dospělí - výsledky - Jindra Vrzalová, Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor SV 2011 - starší žactvo, dorost, dospělí - výsledky
Přidáno: 12.06.2011 17:21:03
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v LA 18.5.2011 - předškoláci - výsledky - Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - lehká atletika - předškoláci
Přidáno: 12.06.2011 17:00:35
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v LA 14.5.2011 - ženské složky - výsledky - Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - lehká atletika - ženské složky
Přidáno: 12.06.2011 16:54:18
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v LA 14.5.2011 - mužské složky - výsledky - Martin Sobota
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - lehká atletika - mužské složky
Přidáno: 12.06.2011 16:52:20
Časopis eSokol 2/2011 - Česká obec sokolská e-mail: post@sokol.eu
elektronický zpravodaj České obce sokolské
Přidáno: 08.06.2011 23:08:44
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žáci II.
Přidáno: 30.05.2011 11:16:11
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žáci I.
Přidáno: 30.05.2011 11:15:00
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žákyně II.
Přidáno: 30.05.2011 11:13:53
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky žákyně I.
Přidáno: 30.05.2011 11:12:25
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti ml. žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky družstva II.
Přidáno: 30.05.2011 11:11:00
Přebor ČOS v sokolské všestrannosti mladšího žactva, Brno, 27. - 29.5.2011 - Leopold Pikula
Výsledky družstva I.
Přidáno: 30.05.2011 11:09:16
Časopis eSokol 1/2011 - Česká obec sokolská e-mail: post@sokol.eu
elektronický zpravodaj České obce sokolské
Přidáno: 28.05.2011 20:32:11
ZZZ - Přebor ČOS - Proseč pod Ještědem, 20..5 - 22.5.2011 - Petr Mikysek
Článek na informačním serveru Libereckého kraje
Přidáno: 23.05.2011 19:20:04
Přebor ČOS v Zálesáckém závodu zdatnosti, Proseč pod Ještědem, 20.-22.5.2011 - Helena Knoblochová
Výsledková listina - kategorie dorost
Přidáno: 23.05.2011 09:10:02
Přebor ČOS v Zálesáckém závodu zdatnosti, Proseč pod Ještědem, 20.-22.5.2011 - Helena Knoblochová
Výsledková listina - kategorie žactvo
Přidáno: 23.05.2011 09:09:25
Sokol Říčany a Radošovice posloupil do 1. třídy - Kamila Míková
Úspěch basketbalistek v sezóně 2010/2011
Přidáno: 19.05.2011 10:17:46
14. Světová Gymnaestráda 2011 ve švýcarském Lausanne se blíží - Ivo Antušek
Krátký článeček s obrázky o této významné události
Přidáno: 16.05.2011 00:02:26
Easter mezinárodní seminář karate r. 2011 - mistr Pavel Trunec
Úspěch pardubického karate na mezinárodním semináři a turnaji 25.4. – 30.4. 2011 v Praze
Přidáno: 15.05.2011 15:31:12
výsledková listina míčový trojboj R+D župa Ol-Smrčkova - náčelnictvo župy
sokolská župa Olomoucká-Smrčkova - župní soutěže R + D v míčovém trojboji .26.3.2011
Přidáno: 10.05.2011 11:47:29
výsledková listina SSV PD župy Olomoucké-Smrčkovy - náčelnictvo župy
sokolská župy Olomoucká-Smrčkova - župní přebor sokolské všestrannosti předškolních dětí 30.4.2011
Přidáno: 10.05.2011 11:42:12
Ohlédnutí za všesokolskými slety - Jaroslava Tůmová
Přehled výročí a sletů a výzva k propagaci XV. všesokolského sletu
Přidáno: 10.05.2011 10:26:14
POHÁDKOVÉ ŠIBŘINKY aneb SOKOLSKÉ KRÁLOVSTVÍ. - Míša Vyležiková
Tradiční šibřinky v Kralupech nad Vltavou
Přidáno: 09.05.2011 00:15:47
Dětský Den v Sokole Spořilov - Jakub Kunčík
Tradiční akce Sokola Spořilov, grilování, zábava pro děti... :-)
Přidáno: 07.05.2011 12:08:29
Přebor SŽP v ZZZ 2011 - Lenka Knedlíková
Výsledková listina
Přidáno: 02.05.2011 02:31:19
Sletová štafeta - Zdeněk Lauschmann
Zápis z 2. setkání župních garantů
Přidáno: 29.04.2011 19:19:42
Zálesácký závod zdatnosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Lhotka u Mělníka, sobota, 9.4.2011
Přidáno: 29.04.2011 12:14:50
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
Celkové výsledky (Poděbrady 2.4.2011 a Mělník 16.4.2011)
Přidáno: 28.04.2011 20:35:22
Ať žijí duchové - ceník úborů a tiskovin - neveřejný článek - Lenka Knedlíková, Jana Sobotová
Přidáno: 27.04.2011 04:26:42
Ať žijí duchové - texty písniček - Jana Sobotová, Lenka Knedlíková
... použitých ve skladbě
Přidáno: 27.04.2011 04:08:04
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - šplh - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - šplh
Přidáno: 24.04.2011 19:24:45
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - mužské složky - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - mužské složky
Přidáno: 24.04.2011 19:22:16
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - ženské složky - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - ženské složky
Přidáno: 24.04.2011 19:21:00
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v SG 16.4.2011 - předškoláci - výsledky - Jindra Vrzalová
Sokolská župa Plzeňská - župní přebor v sokolské všestrannosti - sportovní gymnastika - předškoláci
Přidáno: 24.04.2011 13:08:00
OLYMPIJSKÝ ŠPLH V OLYMPII, Brno, 16.4.2011 - Župa jana Máchala
Výsledková listina
Přidáno: 19.04.2011 18:14:23
Akademie Sokola Říčany a Radošovice, sobota 2.4.2011 - Jaroslava Tůmová
Článek - Oslavy 115. výročí založení jednoty
Přidáno: 07.04.2011 12:52:42
Sokolské dny v přírodě - Petr Mikysek
Výsledky soutěže za rok 2010
Přidáno: 05.04.2011 00:48:25
Soutěž sokolské všestrannosti, přebor župy Barákovy - Petr Mikysek
SG a šplh, Poděbrady, 2.4.2011 - výsledky
Přidáno: 03.04.2011 11:16:20
Závody v gymnastice, Český Brod, 26.3.2011 - Jana Bízková
Výsledková listina
Přidáno: 29.03.2011 12:34:31
Závody v gymnastice - Jana Bízková
Český Brod, 26.3.2011
Přidáno: 28.03.2011 20:23:00
Memoriá Vl. Straky - 4. ročník - Jana Hudcová
Výsledkové listy
Přidáno: 28.03.2011 08:41:17
Z P R Á V A o realizovaných vzdělávacích akcích v roce 2010 - Míla Pangrácová, Lenka Brandová,
Přidáno: 18.03.2011 12:45:55
Putování do Lán – T. G. Masaryk a Mělník - František Černický, vzdělavatel T.J. Sokol na měln
Připomenutí návštěv TGM na Mělníce a 75. výročí Masarykova kulturního domu na Mělníce
Přidáno: 18.03.2011 11:04:32
XV.ročník Šplhu schodištěm - Pavel Kroupa
výsledková listina 2011
Přidáno: 13.03.2011 21:55:15
Sokolské Šibřinky pro dospělé - Jakub Kunčík
.. v bačkorách a v pyžamu!
Přidáno: 04.02.2011 20:10:48
Sokolské Šibřinky pro děti - Jana Sobotová
...letos v bačkůrkách
Přidáno: 04.02.2011 20:09:11
KONTRASTY - Postavení cvičenců pro oblast "Čechy" na Gymnaestradu 2011. - kolektiv autorů
Verze z nácvičného srazu 15. a 16. ledna v TD
Přidáno: 16.01.2011 10:02:48
Nehoda na Spořilově - Jakub Kunčík
Přidáno: 13.01.2011 20:33:21
Rozvrh cvičebních hodin Sokol Spořilov na rok 2011 - Klára Kunčíková
Přidáno: 09.01.2011 20:38:51
Výsledková listina TeamGym Junior 18.12.2010 - Jaroslav - Matoušek
Praha
Přidáno: 05.01.2011 22:40:55
Výsledková listina Malý Team Gym 19.12.2010 - Jaroslav - Matoušek
Přebor ČOS - oblast západ
Přidáno: 05.01.2011 22:38:31
Kalendář akcí ÚŠ ČOS leden 2011 - červen 2011 ÚŠ+VS Olomouc - kolektiv ÚŠ
ÚŠ + VS Olomouc
Přidáno: 05.01.2011 12:57:21